Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Як взяти гроші в борг на Фенікс [2021]

Кредит феникс

Фенікс - оператор мобільного зв'язку, що діє на території ДНР і ЛНР і надає своїм клієнтам можливість кредитування. Опція позики отримала назву "Відкладений платіж". Скористатися їй можуть всі абоненти оператора. Розглянемо послугу і розберемо, як взяти гроші в борг на фенікса, більш докладно.

Що таке "Відкладений платіж" і як він працює?

"Відкладений платіж" - послуга, що дозволяє користуватися мобільним зв'язком навіть після того, як кошти на рахунку закінчилися. З її допомогою абонент може "позичити" у оператора до 100 руб.

Важливо. Оскільки ЛНР і ДНР є рублевими зонами, діючий тут оператор приймає тільки цю валюту. Поповнити Фенікс гривнями або доларами можна тільки через онлайн обмінники. Оператор діє за російськими правилами. Особливо це стосується реєстрації номера (тільки за паспортом) і валюти рахунку (рублі).

Надає займ Фенікс на рахунок користувача через кілька секунд після активації послуги. Видається кредит на 14 днів. За цей час користувач зобов'язаний поповнити рахунок на суму, яка більше отриманої позики і її вартості:

Розмір кредиту (руб.)

Вартість послуги (руб.)

Сума до погашення (руб.)

25

3

28

50

5

55

100

7

107


Якщо на рахунку виявляється недостатня сума коштів, гроші списуються частинами. Розмір кожної частини кратний 1. Щоб активувати послугу повторно можна тільки після того, як взяті раніше гроші в борг Фенікс повернуті (єдиним платежем). Новим абонентам мобільного оператора "Відкладений платіж" стає доступним тільки після першого поповнення рахунку.

Личный кабинет оператора "Феникс"

Особистий кабінет оператора "Фенікс"

Інструкція активації послуги

Перед тим, як замовити гроші в борг на Феніксі, необхідно перевірити рахунок. Кредитування можливо тільки в тому випадку, якщо на мобільному телефоні відсутні кошти. Перевірити поточний стан рахунку можна стандартної комбінацією: *101#. Якщо коштів на телефоні немає, можна переходити до активації кредитного балансу. Для цього:

 1. Відкрийте цифрову клавіатура телефону;

 2. Введіть одну з можливих комбінацій: *101*1*25#, *101*1*50# або *101*1*100#, де цифра перед гратами (#) позначає розмір суми, яку ви плануєте взяти в кредит;

 3. Натисніть на кнопку виклику і дочекайтеся завершення операції.

Після цього USSD система оператора автоматично перевірить можливість видачі позики в конкретному випадку і переведе мікрокредит на рахунок користувача. Перевірка здійснюється за кількома показниками: термін використання рахунку, що має на рахунку сума, наявність заборгованостей перед Феніксом, витрати по мобільних послуг і т.д. 

Важливо. Не варто вказувати інше значення перед решіткою (#). Оператор видає позики тільки у встановлених розмірах (25, 50, 100). При введенні іншого значення операція не буде виконана. Також варто враховувати, що послідовне кредитування (тобто спершу взяти 25 руб., Потім 50 руб. І т.д.) неможливо. Запросити нову позику ви зможете тільки після погашення попереднього. Тому розраховуйте необхідну суму попередньо.

Гроші будуть зараховані на рахунок через кілька секунд після натискання на кнопку виклику. На підтвердження користувачеві буде відправлено відповідне повідомлення. Також перевірити зарахування коштів можна самостійно - за допомогою комбінації *101#. Скористатися переведеними грошима ви можете відразу після зарахування.

Інструкція повернення боргу

Відправляючи запит на кредит, користувач дає згоду повернути його протягом 2 тижнів. В іншому випадку гроші почнуть списуватися частинами (з кожного поповнення, аж до 1 рубля). Щоб повернути позику, абоненту необхідно поповнити свій рахунок. Зробити це можна кількома способами:

 • Скретч-карта. Придбати її можна в торгових точках оператора або поштових відділеннях. Для поповнення рахунку слід видалити захисний шар, нанесений на код з заднього боку карти. Після цього слід відкрити цифрову клавіатуру і ввести комбінацію *100*123456789#, де цифри 123456789 - це унікальний код.

 • Банківська картка. За допомогою карти поповнити рахунок можна в онлайн режимі. Таку можливість надає Сбербанк, КИВИ гаманець, ЮМоney, WebMoney. Переказ можна зробити і через віртуальні обмінники.

 • Відділення пошти. Також в пунктах "Пошти Донбасу" можна безпосередньо поповнити рахунок Фенікса без покупки карти. Оплата відбувається через касу.

 • Термінал. Поповнення рахунку можливе і через термінали, встановлені в банках, магазинах, ТЦ. Для переказу необхідно вибрати команду "ФЕНІКС Мобільний зв'язок", вказати номер телефону і ввести в термінал купюри.

При поповненні рахунку слід враховувати, що з зарахованих коштів буде вирахуваний борг. Тому, якщо ви хочете завжди залишатися на зв'язку, поповнюйте телефон сумою, що перевищує розмір позики хоча б на 50-100 рублів. Враховувати треба і комісію, яка може стягуватися різними сервісами.

Важливо. Поповнити рахунок мобільного телефону можна і через МФО. В даному випадку необхідно вибирати організації, що видають мікропозики на мобільний телефон конкретного оператора.

Повернути борг можна і в тому випадку, якщо він не був витрачений повністю. У такій ситуації з поповнюються коштів оператор відніме тільки суму, рівну витраченого займу (+ вартість послуги).

Особливості мобільного кредитування

Мобільний кредит на Фенікс є мікропозик, що видається під певні цілі. Використовувати його можна для того, щоб:

 • Здійснювати міжнародні дзвінки;

 • Дзвонити на номер російських операторів;

 • Відправляти повідомлення;

 • Користуватися Інтернетом;

 • Активувати інші послуги, що вимагають оплати з мобільного телефону.

Послуга актуальна в тих випадках, коли необхідно терміново зробити дзвінок або відправити повідомлення, але на рахунку відсутні кошти. При цьому слід враховувати, що перевести в готівку отримані таким методом гроші не можна. Вони призначені тільки для внутрішнього використання.

"Відкладений платіж" не вимагає додаткових налаштувань в телефоні. Його активація працює програмне забезпечення автоматичне кредитування. Користувач самостійно вирішує коли і за яких умов йому необхідно взяти кредит.

Переваги та недоліки кредитування Фенікс

"Відкладений платіж" користується високою популярністю серед абонентів донецького мобільного оператора. Пояснити це можна наступними перевагами послуги:

 • Можливість залишатися на зв'язку навіть в тому випадку, якщо баланс на нулі. Особливо це актуально в екстрених ситуаціях, коли необхідно терміново зв'язатися з родичами, службами допомоги.

 • Вигідна вартість послуги. Максимальна ціна активації кредиту - всього 7 рублів. Оператор не стягує додаткові комісії за використання кредитних коштів або в разі їх несвоєчасного повернення.

 • Швидка швидкість активація. Розгляд заявок USSD системою займає всього кілька секунд. Гроші ж зараховуються на рахунок автоматично після схвалення заявки.

 • Доступні умови. Скористатися послугою можуть усі абоненти оператора. Стосується це навіть нових користувачів. Єдина умова - хоча б одне поповнення рахунку і відсутність по кредитах в Феніксі.

З недоліків опції можна виділити лише факт неможливості взяття кількох кредитів. Якщо ви активуєте займ на 25 рублів, то після їх розтрати ви не зможете взяти в борг ще 50 рублів. Щоб функція стала доступною, вам доведеться спершу погасити стару заборгованість. Тому перед тим, як взяти кредит на Фенікс, точно розрахуйте плановані витрати.

Важливо! Адміністрація сайту не підтримує законність компанії «Фенікс» та їх дії. Мережа запущена на базі захопленого телекомунікаційного обладнання українського телекомунікаційного оператора «Київстар». Дії компанії по захопленню обладнання незаконні і є грубим порушенням міжнародних правових норм.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті