Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Нові мікропозики

Ми підібрали вам 18 пропозицій
Дата оновлення: 04 січня 2021 р. 23:00

Займ в Miloan

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в CreditPlus

0,01%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Позика онлайн в Тенго

1,0%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Позика на карту в Зекредiт

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в Лоанi

0,5%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 25000 грн

сума

Кредит онлайн в Money4You

0,01%

cтавка

2-30 дн.

термін

до 7000 грн

сума

Мікрокредит в Kumo

1,99%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Кредит онлайн в KF.UA

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 4000 грн

сума

Кредит онлайн в Credit7

0,01%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Мікропозика в Monetka

1,5%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в Є-Гроші

0,0%

cтавка

1-31 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Мікрокредит в Mister Cash

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Позика в Качай Грошi

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Флэш Позика в Flash Cash

1,7%

cтавка

1-28 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Кредит онлайн в ForzaCredit

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 4000 грн

сума

Позика в GoFinGo

1,85%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

CashUp

Кредит онлайн в CashUp

1,5%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Не працює

Swizo

Позика в Swizo

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Не працює

Нові МФО України

Сьогодні послуги МФО користуються в Україні великою популярністю. І це не дивно, адже отримати тут гроші в борг можна на спрощених умовах. Позичальникові не потрібно навіть відвідувати офіс кредитора, так як всі процеси оформлення і отримання позики проводяться в онлайн-режимі. Ми пропонуємо вашій увазі список маловідомих мікрофінансових організацій України, які готові надати необхідну суму в борг уже зараз.

Як вибрати відповідну МФО

До підбору оптимальної кредитної організації необхідно підійти з усією відповідальністю. В першу чергу слід поцікавитися наявністю у компанії відповідної ліцензії на право здійснювати фінансову діяльність. Юридична інформація повинна знаходитися у відкритому доступі на сайті можливого кредитора.

Ще кілька корисних порад щодо вибору оптимальної МФО:

 • Почитайте відгуки про мікрофінансової організації на профільних форумах. Таким чином ви зможете дізнатися, що думають про неї клієнти, які вже встигли взяти тут кредит онлайн на картку.
 • Порівняйте умови надання позик з умовами інших МФО,
 • Бажано, щоб компанія пропонувала клієнтам можливість пролонгації кредитного договору.
 • Якщо ви не хочете витрачати час на моніторинг найновіших МФО, що видають онлайн-позики, тоді вибирайте організацію зі списку на нашому сайті. У нас представлені тільки надійні та стабільні кредитні компанії.

Умови надання позик через інтернет

Як уже відомі, так і нові МФО України видають кредити на приблизно однакових умовах. Головне, щоб клієнт вже був повнолітнім і мав український паспорт. До слова, кредитори працюють в широкому віковому діапазоні - отримати онлайн займ можуть клієнти від 18 і до 75 років. У деяких випадках кредитори видають позики і більш старшому поколінню на індивідуальних умовах.

нові МФО без відмову а зараховують гроші на карту, видають кошти банківським переказом або готівкою після особистого відвідування офісу організації. Процентна ставка за позикою варіюється від 0% за перший займ для нових клієнтів і до 2% в день. Доступна сума кредиту - від 500 гривень до 10 000 гривень. Термін дії позикового договору - від семи до тридцяти днів.

Як оформити кредит в МФО онлайн

Нові МФО працюють онлайн, тобто видають кредити дистанційно. Звичайно, якщо клієнт захоче, то він може особисто відвідати офіс кредитної компанії і оформити позику безпосередньо там. Юридична адреса МФО можна дізнатися на її сторінці в розділі «Контактна інформація».

Однак такий варіант отримання не завжди зручний, тому більшість клієнтів вважають за краще оформляти позику в режимі онлайн. Щоб отримати потрібну суму в борг, необхідно зробити кілька простих кроків:

 • Вибрати зі списку нових МФО найбільш підходящу організацію з прийнятними умовами надання позик.
 • Визначити в спеціальному фільтрі бажану суму кредиту і термін дії кредитного договору.
 • Пройти нескладний процес реєстрації на сайті МФО і отримати доступ до Особистого кабінету клієнта. З його допомогою можна буде згодом відстежувати графік платежів, стежити за новинами компанії, дізнаватися своєї поточний кредитний рейтинг і т.д.
 • В поля анкети-заявки необхідно ввести таку інформацію: паспортні дані, ПІБ, адреса проживання, адреса електронної пошти, номер картки, номер мобільного телефону. Деякі МФО вимагають пройти фотоверіфікаціі (фото з паспортом в руках). Це необхідно, щоб не допустити шахрайства з чужими документами. При цьому деякі МФО готові видати кредит без фото.
 • Після заповнення заявки ми рекомендуємо перевірити всі введені дані на коректність, інакше через одну помилки або помилки може послідувати відмова. Якщо вся інформація введена правильно, то можна сміливо відправляти заявку на перевірку кредитору.
 • Перевірка не займає багато часу (10-15 хвилин). Відповідь МФО відправлять у формі СМС або за допомогою телефонного дзвінка від менеджера організації.
 • Якщо заявка схвалена, то гроші надходять на карту моментально.
 • Нові МФО працюють без перевірки кредитної історії. А це означає, що навіть ті клієнти, які в минулому мали проблемні позики, можуть претендувати на отримання онлайн-позик в МФО.

Переваги співпраці з МФО

Мікрокредитування сьогодні знаходиться на піку своєї затребуваності, завдяки простоті і доступності послуги. Якщо для оформлення банківського кредиту клієнту потрібно витратити кілька днів, а іноді і тижнів, то позики в МФО видаються в день звернення. При цьому немає необхідності збирати пакет паперів, залишати заставу або шукати поручителів. Все, що знадобиться - це паспорт громадянина України та пристрій з виходом в інтернет. При цьому позичальник може перебувати за містом або в будь-якій частині країни. Не обов'язково особисто відвідувати офіс кредитора для підписання позикового договору, так як всі зобов'язання завіряються електронним підписом у вигляді секретного коду, який прийде на вказаний номер у вигляді СМС.

Ще кілька плюсів кредитів в мікрофінансових організаціях:

 • Наявність відкритих позик в інших організаціях часто не враховується при прийнятті рішення щодо поводження. Головне, щоб за діючими позиками не було прострочень.
 • Відсутні приховані страховки і невраховані комісії. Банки часто «грішать» подібними прийомами, вписуючи невигідні умови кредитування в виноски дрібним шрифтом в кредитних договорах. Як відомі, так і зовсім нові МФО не практикують такі прийоми. Всі умови кредитування максимально прозорі і зрозумілі.
 • Кредитна історія позичальника не має значення, кредитори не роблять запит в БКІ і не цікавляться кредитним минулим здобувача. Мікрокредитування - прекрасний шанс виправити свою непорядну позикову репутацію.
 • Мікрофінансові організації активно працюють не тільки з офіційно працевлаштованими громадянами, а й з пенсіонерами, студентами, безробітними, мамами в декреті. Подібний підхід значно розширює цільову аудиторію послуги.
 • Всі конфіденційні дані надійно захищаються багаторівневими системами охорони. Адже сьогодні почастішали випадки так званого «зливу» клієнтської бази. В результаті на адреси та номери клієнтів приходять розсилки, спам. МФО піклуються про безпеку своїх клієнтів, тому уделают велику увагу захисту конфіденційних даних.
 • Є можливість продовжити термін кредитування. Якщо клієнт не може внести необхідну суму в строк, то він може просто оплатити нараховані відсотки, скориставшись послугою «пролонгація». В результаті термін повного повернення позики триватиме на необхідний період. До слова, кількість пролонгацій не обмежена.
 • Можливість взяти перший позику під пільговий відсоток. Більшість МФО пропонують нових клієнтам оформити перший безвідсоткову позику на особливих умовах. Це означає, що позичальникові доведеться повернути рівно стільки грошей, скільки він узяв спочатку. Деякі мікрокредітной організації пішли ще далі і пропонують своїм клієнтам оформляти перші кредити під негативний відсоток. У цьому випадку клієнтові вдасться навіть трохи заробити на кредиті, так потрібно повернути меншу суму, ніж була оформлена спочатку.
 • нові мікропозики можна отримувати не тільки на банківську карту, але і готівкою в офісі кредитора, банківським переказом, на електронний гаманець. Зручний спосіб отримання слід вказати при заповненні заявки.
 • Сума кредитного ліміту згодом збільшується, якщо клієнт зарекомендує себе перед кредитором з позитивного боку. Тобто він буде погашати обов'язкові виплати вчасно, не допускатиме прострочень. Постійним клієнтам відкривається доступ до спеціальних програм лояльності, в рамках яких можна отримати зниження процентної ставки, бонуси, призи.
 • Сервіси кредитування працюють в режимі 24/7. Оформити позику можна не тільки в робочі години, але і рано вранці, а також пізньої ночі. Немає необхідності чекати початку робочого дня, якщо гроші потрібні терміново.
 • Мікропозики - це нецільові позики. Тобто клієнту не доведеться звітувати кредитору, на що він витратить отримані гроші. У банках ж від позичальника вимагають вказати мету кредиту і згодом вимагають звіту про витрачені кошти.
 • Способи погашення позик різні: через термінал самообслуговування, через Особистий кабінет на сайті кредитора, використовую прив'язану карту, через касу будь-якого банку.

Кредитори МФО зазвичай охоче йдуть назустріч своїм клієнтам, якщо у тих виникають форс-мажорні обставини, що не дозволяють виконувати свої боргові зобов'язання в колишньому обсязі.

Тому ми рекомендуємо не зволікати з подібним зверненням, якщо у вас виникли фінансові проблеми, які відбилися на вашій платоспроможності за кредитами. Кредитори пропонують в таких випадках оформити пролонгацію, реструктуризацію, знижують процентну ставку і проймають інші антикризові заходи.

Якщо ж не вжити жодних превентивних заходів, то за кожен день прострочення буде налічуватися додатковий відсоток, що може в результаті призвести до виникнення непідйомною суми кредиту.

Намагайтеся виконувати свої кредитні зобов'язання чітко і в повному обсязі. Адже це дозволить вам зарекомендувати себе з позитивної сторони перед кредиторами і відкриє доступ до спеціальних програм лояльності. А що сформувалася попутно сприятлива кредитна історія допоможе в отриманні більш значущих позик (іпотека, автокредитування).

 

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті