Кредит без прописки і реєстрації в Україні
Хочете взяти кредит без прописки? Огляд організацій видають кредит позичальникам не мають прописки в паспорті або реєстрації
Займ в Сashinsky
0,01%
cтавка
5-30 дн.
термін
до 10000 грн
сума
Кредит онлайн в Crediton
1,9%
cтавка
1-29 дн.
термін
до 3000 грн
сума
Кредит онлайн в CashUp
1,5%
cтавка
3-30 дн.
термін
до 3000 грн
сума
Позика в Swizo
0,01%
cтавка
1-30 дн.
термін
до 15000 грн
сума
Вік позичальника | від 18 до 75 років |
Сума першого позики | до 15000 грн |
Максимальний термін | до 30 днів |
Документи | без документів |
Швидкість розгляд заявки | від 5 до 20 хвилин |
Де в Україні взяти кредит без прописки в паспорті в 2020 році?
Здобувачі грошових коштів часто цікавляться, чи можна оформити кредит без прописки в Україні. Банки не надають таку можливість, оскільки завжди перевіряють заявника на предмет реєстрації. Єдиним правильним рішенням в такому випадку буде звернення в мікрокредітной організації (МФО), які готові видати позику до 30 тис. Грн без перевірки прописки.
Чому банки перевіряють прописку?
Хоча прописка на сьогоднішній день не обов'язкова, банківські установи не видають кредит без реєстраційного штампа в паспорті. Їх дії цілком зрозумілі, адже ризик неможливості знайти боржника вкрай високий. Крім того, у кожного банку є свій регіон дії. Якщо отримувач кредиту вирішить змінити регіон проживання, на його пошуки кредитору доведеться витратити багато грошей і часу.
Тільки лише в рідкісних випадках банк в індивідуальному порядку може прийняти позитивне рішення по заявнику без реєстрації. Таке можливо при високому заробітку, надання кредитного забезпечення або ж позитивної репутації за раніше взятими кредитами.
Негативні сторони банківського кредитування:
- не видають кредит без прописки;
- завжди перевіряють кредитну історію клієнта;
- вимагають зібрати великий пакет документів;
- не пропонують позику без підтвердження доходу або надання застави;
- оформляють позику тривалий час - як мінімум 2 тижні.
У зв'язку з цим претендентам грошових коштів доцільно звернути увагу в бік альтернативних способів отримання кредиту. Якщо терміново потрібна невелика сума для здійснення покупки, експерти фінансового рекомендують звертатися саме в МФО.
Хто може претендувати на позику від МФО?
Оформити позику в МФО може будь-який громадянин України, який досяг 18-річчя. У більшості випадків мікрофінансові організації не звертають увагу на прописку. Для них важливо, щоб здобувач позики просто був українцем і підписав кредитний договір.
Чи можна взяти кредит в іншому місті без прописки? Зрозуміло, так! Регіон дії більшості МФО - вся Україна.
Охоче видають позику без штампа в паспорті наступні МФО:
- Швидко Гроші;
- БистроЗайм;
- MyCredit;
- Море Грошей;
- Moneyveo;
- Грошик;
- Мілоан;
- і деякі інші.
Під час відвідування таких кредиторам необхідно приготувати паспорт і ідентифікаційний код. Всі вони беруться оформити позику онлайн, видаючи її практично під чесне слово. Гроші надходять на дебетовий або дебетово-кредитовий пластик клієнта. У заявці також можна вказати спосіб отримання позики - готівкою або шляхом переведення на електронний гаманець.
Кредітозаявітелі схильні до подачі заявок відразу в кілька банків, щоб хоч якось убезпечити себе від відмов. У випадку з МФО цього можна не робити. Вибирайте оптимальну програму кредитування, і сміливо подавайте заявку в 1 або 2 мікрокредітной організаціі.Ріск відмови у кредиторів складає всього кілька відсотків.
Особливості кредитів від МФО
Користуватися кредитами мікрофінансових організацій вигідно тим, хто відчуває легкі фінансові труднощі. При зверненні до їхніх послуг вперше ви можете розраховувати на невелику суму - до 15 тис. Грн. Повторне користування послугами мікрокредітной організації обіцяє збільшення ліміту кредитування до 30 тис. Грн.
Переваги МФО:
- можливість оформити кредит онлайн шляхом підписання електронного договору;
- гроші надходять на картку протягом доби з моменту подачі заявки;
- висока ймовірність позитивного рішення за запитом - 95-97%;
- відсутність прихованих комісій і платежів;
- не перевіряють кредитну історію і прописку, не вимагають довідок про працевлаштування і розмірі щомісячного заробітку.
У МФО існує 2 недоліки - високі процентні ставки (від 0,1 до 3% в день), а також маленька сума кредитування. Але вони повністю компенсуються швидкістю оформлення кредитного договору і мінімальним набором вимог до кредитоотримувачу.
процедура оформлення
Взяти позику в МФО простіше простого. Для цього претендентові потрібно вибрати цікавить фінансова установа на https://topcredit.com.ua, порівнявши процентні ставки, кредитні ліміти та інші умови кредитування.
Етапи оформлення:
- Подача заявки онлайн. Доцільно при заповненні анкети вказувати актуальну і достовірну інформацію.
- Очікування рішення - максимум 30 хвилин.
- Розмова з менеджером МФО і обговорення всіх умов кредитування.
- Підписання електронного договору шляхом введення онлайн секретного коду, який прийшов в СМС.
- Зарахування грошових коштів на картковий рахунок або електронний гаманець одержувача.
Погашати мікропозик потрібно своєчасно, щоб уникнути штрафних санкцій. Гроші перераховують в обумовлені кредитором терміни на банківські реквізити організації. У разі прострочення платежу і сплати відсотків за користування позикою здійснюється автопролонгація кредиту.
Таким чином, взяти позику в МФО можна не маючи прописки. Видача позики здійснюється повнолітнім громадянам України, які надали паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких інших паперів МФО не вимагає, тому отримати позику можуть практично всі категорії населення - офіційно непрацюючі, студенти, мами в декреті, фрілансери, пенсіонери і навіть ті, хто не має позитивної кредитної історії.