Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Підбір фінансових продуктів в банках та МФО

«Топкредіт» — це агрегатор фінансових продуктів українських банків і МФО. Рейтинг банків і МФО, відгуки клієнтів і боржників, калькулятор переплат, статті про фінанси і кредити. Вкажіть суму і отримаєте пропозицію від МФО і банків в продовж декількох хвилин через наш сервіс.

Підбір фінансових продуктів в банках і МФО від topcredit.com.ua
Позики на карту
Позика на карту

Вигідні позики на карту

Розстрочки від магазинів
Розстрочки від магазинів

Кредити від магазинів без банку

Кращі пропозиції місяця

6 переваг сервісу topcredit.com.ua

Вигідні умови

Вигідні умови

Ми зібрали пропозиції партнерів, які готові видавати позики під низькі відсотки. Компанії роблять це для залучення нових клієнтів. Часом позику можна взяти до 1%

Доступні позики для кожного

Доступні позики для кожного

Наші партнери готові давати позики широкому прошарку населення. Не обов’язково мати хорошу кредитну історію або офіційне працевлаштування

Чесні ставки без обману і переплат

Чесні ставки без обману і переплат

Ми перевіряємо умови наших партнерів і інформуємо вас про реальну процентну ставку по кредиту

Миттєве отримання грошей

Миттєве отримання грошей

Велика частина компаній видають позики за 15-20 хвилин

Кредитування 24/7

Кредитування 24/7

Ви можете взяти позику навіть вночі

Безпечно

Безпечно

Наші партнери мають державні ліцензії та діють в рамках законодавства України

Наші статті про фінанси і кредити

Про сервіс «Топкредіт»

Топкредіт (topcredit.com.ua) — український сервіс по підбору фінансових продуктів онлайн. Ми допомагаємо нашим користувачам шукати і порівнювати пропозиції по кредитах від банків і МФО. Також ми інформуємо населення про банківські і фінансові події, пишемо статті про фінанси, складаємо фінансові лайфхаки, радимо як брати позики і підвищуємо фінансову грамотність українців.

Наша місія — зробити фінансовий ринок прозорим і зрозумілим пересічному громадянину нашої країни.

Ми збираємо і агрегуємо інформацію про всі доступi фінансови продукти в Україні, таки як кредити, мікрокредити, кредитні картки і.т.д, обробляємо її, перевіряємо на достовірність і даємо вам в зручному і зрозумілому вигляді. Ми перевіряємо ставки та умови, щоб ви могли бути впевнені в своєму виборі, а також даємо експертні рекомендації.

В нашій компанії працюють досвідчені фахівці, аналітики фінансового ринку. Їх завдання дати вам правильну і достовірну інформацію, підтверджувати свою компетенцію в корисних фінансових радах для вас.

Наша команда стежить за оновленнями фінансових продуктів, акціями та знижками від банків і МФО, щоб дати вам найвигідніше фінансову пропозицію на ринку.

Ми збираємо каталоги та реєстри фінансових організацій, БКІ, банків і навіть колекторів. Перевіряємо їх юридичну інформацію, публікуємо на широку аудиторію і збираємо відгуки про компанії. Це цінна інформація показує реальний стан підприємств і повідомляє про проблеми, запобігаючи їх виникненню у вас.

Також ми робимо різного роду фінансові сервіси, такі як кредитні калькулятори, а також збираємо суміжні фінансові продукти, наприклад розстрочки від магазинів, щоб дати вам зрозумілі інструменти і широке уявлення про фінансовий ринок України.


Що таке онлайн-кредитування?

Онлайн кредитування - це сучасний метод оформлення кредитів без внесення застави, пошуку поручителів , Пред'явлення довідок про доходи та ськана документів . Більшість українських громадян звикло до того, що кредит в банку - дуже важкий і довгий процес, для вдалого завершення якого, попередньо потрібно підготувати великий перелік документів, заповнити кілька заявок і пару днів чекати рішення.

Однак, нещодавно на українському кредитному ринку з'явилася хороша альтернатива - мікрофінансові організації, які займаються наданням позик населенню, на максимально лояльних умовах в найкоротші терміни. Щоб оформити кредит онлайн, клієнт повинен мати паспорт, оформлену на своє ім'я кредитку і номер мобільного телефону. Подача кредитної заявки на офіційному інтернет-ресурсі МФО займає не більше 10 хвилин після чого, практично миттєво, позичальник буде повідомлений про рішення кредитної організації - інноваційна система скорингу дозволяє оцінити платоспроможність позичальника буквально за кілька секунд. А як тільки кредит буде схвалений, можна очікувати надходження на свою карту позикових коштів. Оформити кредит на протязі однієї години не покидаючи межі своєї квартири абсолютно реально.

Онлайн кредитування - це аналог «традиційного» кредитування, яке передбачає видачу позичальникові певної суми грошей на заздалегідь обумовлений період, проте, всі дії в даному випадку здійснюються через Інтернет. Максимальна сума таких кредитів, найчастіше, дорівнює 15 000 грн , А термін, на який вони оформляються, не перевищує 1 місяця.

У своєму житті ми неодноразово стикаємося з ситуацією, коли нам дуже терміново потрібно знайти кошти для ремонту, придбання чого-небудь або просто на покупку продуктів до заробітної плати. ДТП, поїздка в незаплановану відрядження, госпіталізація - це лише зовсім невеликий перелік випадків, коли недолік грошей може стати причиною дуже несподіваних негативних наслідків. Будь-яку з перерахованих вище проблем можна дуже просто вирішити оформивши кредит онлайн. У наш час даний вид кредитування використовує велику кількість українців, так як онлайн-кредитування - це швидко, комфортно і без зайвої паперової тяганини, а за кордоном аналог такого кредитування (paydayloans), на протязі вже дуже багатьох років є найбільш затребуваним видом кредитів.

Незважаючи на те, що мікрофінансових організацій, які надають населенню онлайн-кредити зараз досить багато, у всіх цих організацій практично ідентичні вимоги до своїх позичальників:

 1. Отримати швидкий кредит онлайн можуть лише громадяни України, які досягли віку 18 (В деяких МФО 21 року) років, в т.ч. і студенти;
 2. За оформленим кредиту відбувається нарахування лише одного виду переплати - це відсотки за використання кредитних грошей, на відміну від банку, де позичальники змушені оплачувати річну відсоткову ставку і три типи комісії;
 3. Якщо позичальник звертається в МФО за повторним онлайн кредитом, його ліміт може бути збільшений;
 4. Постійним клієнтам мікрофінансові організації завжди пропонують якісь знижки, спеціальні пропозиції або бонуси;
 5. Позикові кошти МФО переводять на банківську карту, яку оформив будь-який український банк, ніяких нових рахунків відкривати або оформляти не потрібно.

Онлайн-кредитування - це ефективний метод поліпшити особисте фінансове стан для тих, хто в минулому несвоєчасно погашав кредити і має через це негативну кредитну репутацію. Знати наперед, чи вийде у Вас своєчасно погасити кредит неможливо. Якщо прострочення перша, навіть якщо це велика сума грошей, але вона цілком погашена в максимально короткі терміни - це може взагалі ніяк не відбитися на кредитній репутації, а ось якщо протягом декількох місяців буде «висіти» навіть маленька заборгованість - кредитна історія буде зіпсована і кредитно-фінансові установи будуть вважати такого позичальника неблагонадійним. Щоб запобігти такій ситуації, позичальникові відразу ж необхідно звернутися до кредитора і попросити відстрочити час погашення заборгованості. Більшість кредитно-фінансових установ без будь-яких проблем можуть надати пролонгацію. Якщо Ви є тим позичальником, у якого вже відбувалися аналогічні ситуації з погашенням позики і у Вас немає 100% гарантії, що подана Вами заявка на кредит буде схвалена - можете зайти на офіційний інтернет-ресурс ПриватБанку і перевірити свою кредитну репутацію.

Використовувати таку послугу як онлайн-кредитування можуть всі повнолітні громадяни України, в т.ч. студенти, пенсіонери і тимчасово безробітні. Банківські установи, найчастіше, кредитують тільки громадян у віці 21-60 років, мотивуючи дану позицію тим, що ця категорія громадян є більш платоспроможною і фінансово відповідальною. Пенсіонерам банки повсюдно відмовляють у кредитуванні через їх маленьких доходів, тому що мінімальний розмір пенсії дуже малий для щомісячного погашення кредиту, а великі витрати на своє лікування істотно збільшують ризик непогашення заборгованості. До числа «відмовників» відносяться і ті громадяни, які тимчасово є безробітними або просто не оформлені на роботі офіційно, хоча дуже часто у таких людей набагато більший розмір щомісячного доходу, ніж у тих, хто працює офіційно.

Таке формулювання як «позика до зарплати» або «швидкі гроші», сьогодні можна почути дуже часто, проте, значення цього формулювання знають не багато. Велика кількість громадян України, в першу чергу це стосується пенсіонерів, ніколи не користувалися послугами мікрокредітних організацій або інших небанківських компаній, так як впевнені, що все це є шахрайством і оформивши в кредит 1000 грн., Вони змушені будуть погасити в кілька разів більше. А ще ці люди переконані в тому, що їм відразу ж почнуть телефонувати зі служби безпеки фінансових компаній і колектори, і будуть нараховувати їм якісь шалені відсотки, пеню, штрафи і в кінці-кінців заберуть житло. Само собою, все це є неправдою.

Точно так як і всі інші грошові мікропозики на карту в Україні, кредит онлайн без дзвінків від МФО оформляється відповідно до договору, який представляє з себе письмову згоду позичальника і кредитора, в якому детально розписані всі умови з кредитування: повна сума наданого позики, термін погашення і розмір штрафних санкцій при несвоєчасному погашенні, по Тому про жодні вимаганнях навіть мови бути не може. Працівники компанії-кредитора можуть дзвонити клієнтові з проханням погасити заборгованість лише в тому випадку, коли у нього з'явилося прострочення. І тільки через 3 місяці (якщо позичальник ніяк не реагуватиме на дзвінки співробітників фінансової компанії), його кредит може бути переданий колекторської конторі, яка буде займатися примусовим стягненням. Обидва вищеописані дії співробітників є цілком законними, тому що примусове стягнення за допомогою виконавчої служби починає проводитися лише після того, як судом буде винесено відповідне рішення.

Самі ж кредитні компанії зареєстровані відповідно до законодавства України і є юридичними особами, які мають всі дозволи і права займатися кредитно-фінансовою діяльністю. Якщо позичальникові здасться, що його якимось чином обдурили і змушують оплачувати зайву комісію, він може в будь-який час подати на компанію до суду і оскаржити її вимоги згідно з підписаною угодою.

Дуже багатьох людей цікавить питання: «А чи є законним такий договір, який сторони підписують в Інтернеті при оформленні кредиту онлайн?» Відповідь є простою - це укладення договору затверджено на законодавчому рівні. Згідно із законодавством України, сторони мають право застосовувати для підписання договору електронний підпис, що свідчить про добровільну згоду.

Одним з основних недоліків оформлення кредиту в мікрофінансових компаніях є те, що там не вийде взяти позику на суму, яка перевищує 10 000 - 15 000 грн., Тому що такі компанії видають тільки мікропозики. Однак, не можна сказати що в банках взяти в кредит 50 або 100 тис. Грн. дуже просто, щоб оформити там кредит на таку суму, необхідно буде підготувати досить багато різних довідок і документів, пару раз особисто відвідати філія банку, знайти поручителів і мати якусь заставне майно, а після цього доведеться почекати ще кілька днів, поки стане відомо рішення по Вашому кредиту.

Переваги онлайн-кредитування

Поговоривши про різні юридичні тонкощі, варто окремо зосередити свою увагу на основних перевагах даного виду кредитування. В якості головних позитивних моментів кредитування від МФО можна відзначити наступне:

 • У МФО дуже легко оформляється кредит онлайн на карту, а середній показник схвалюваних заявок - 93%, в той час як в банківських установах клієнтам дуже часто відмовляють у кредитах з якихось абсолютно незрозумілих причин. Частенько, клієнтів не інформують про причини відмови не через те, що це заборонено правилами банківської установи, а просто тому, що банківські працівники і самі не знають цієї причини, особливо в тих випадках, коли обробка поданих заявок відбувається в автоматичному режимі. Але, згідно зі статистикою, найчастіше банківські установи відмовляють через негативної кредитної репутації або невеликого рівня доходів.
 • У мікрокредітних організаціях займ можна отримати навіть не залишаючи меж свого будинку, просто подавши кредитну заявку на інтернет-ресурсі МФО. Позичальнику потрібно просто зайти на сторінку кредитної організації, заповнити просту анкету, вказавши там свої деякі персональні дані і номер мобільного. Після цього можна очікувати перекладу на свій банківський рахунок кредитних коштів. Якби позичальник хотів оформити аналогічний кредит в банку, він змушений був би зібрати дуже багато різних довідок і документів, після чого багаторазово особисто відвідати філія банку.
 • Для оформлення позики в мікрофінансової компанії немає необхідності готувати кілька папок документів і ксерокопій - потрібно мати тільки український паспорт і код. При цьому, в більшості МФО сьогодні, не потрібно пред'являти навіть відскановані копії своїх документів. Необхідно лише ввести в спеціальні поля на сайті дані паспорта та ІПН, після чого система самостійно визначить платоспроможність позичальника.
 • Мікрокредітной організації видають позики без обов'язкових дзвінків на роботу і родичам. Якщо ж оформляти кредит в банківській установі, дані позичальника обов'язково будуть перевірені ще раз в телефонному режимі у його друзів, колег по роботі і родичів. Тому оформивши кредит онлайн без поручителів в МФО - Ви зможете уникнути різних незручних моментів.
 • Це комфортно. Оформляючи кредит через Інтернет, Ви можете отримати позикові кошти в будь-який час, тому що все МФО мають цілодобовий режим роботи. При цьому клієнт має можливість самостійно визначитися з необхідною сумою і терміном погашення.
 • Грошові кошти переводяться на банківську карту в автоматичному режимі і це дуже зручно, тому що в деяких інших кредитно-фінансових установах необхідно оформляти або новий рахунок або йти отримувати готівку в касу установи, а для цього потрібно витратити досить багато зайвого часу. Повна процедура оформлення кредиту в мікрокредітной компанії практично ніколи не займає більше ніж 30 хвилин, після чого позичальник відразу ж має можливість користуватися наданими йому позикою на свій розсуд.
 • Цілодобовий режим роботи. Завдяки тому, що все МФО працюють в режимі 24/7, позичальники можуть скористатися необхідною фінансовою допомогою як днем, так і вночі . У мікрофінансових організаціях немає графіка роботи, тому що вони працюють без вихідних і у них навіть немає перерв.
 • Постійно діючі програми лояльності. Якщо позичальник повторно буде оформляти кредит в тій же МФО, компанія обов'язково надасть йому певну знижку на здійснення цієї операції. Крім цього, позичальники, які повторно оформляють кредит в тій же кредитної компанії, можуть істотно заощадити свій час, так як їм не потрібно повторно заповнювати анкету з персональними, контактними та ін. Даними.
 • Можливість збільшення суми кредиту. Дуже багато МФО сьогодні надають можливість кредит в сумі 2500-5000 грн. з систематичним зростанням кредитного ліміту до суми в 10 000 грн., за умови оформлення повторних кредитів. Ліміт по кредиту може бути збільшений лише сумлінним платникам, які своєчасно виконують всі умови, передбачені в кредитному договорі.
 • Не потрібно підтверджувати свої доходи. Для оформлення кредиту в МФО не обов'язково бути влаштованим на роботу офіційно, навіть якщо це буде Вашим першим зверненням в кредитно-фінансова установа. Для МФО неважливо, яким є точний розмір Вашої заробітної плати, де саме Ви працевлаштовані і яким є Ваш стаж роботи - кредит там можуть отримати всі, навіть ті громадяни, які тимчасово не працюють.
 • В онлайн-кредитах немає прихованої переплати. За наданими кредитами МФО нараховують лише ті відсотки за використання кредитних грошей, про розмір яких позичальник був проінформований перед тим як підписати договір. Ніякі інші додаткові платежі, а більш того - завуальовані (як це часто буває з банківськими кредитами) оплачувати позичальникові не доведеться.
 • Онлайн-кредитування доступне для громадян проживають по всій території України. Подати заявку, щоб отримати кредит онлайн без фото Ви можете зі свого ноутбука, планшета або навіть смартфона, що дуже комфортно в тих випадках, коли Ви подорожуєте і перебуваєте досить далеко від свого будинку, не маючи можливості позичити грошей у своїх друзів або рідних. За допомогою МФО таку проблему можна вирішити швидко і ефективно.
 • Шукати двох (або більше) поручителів або вносити якийсь заставу по кредиту не потрібно. Видача кредиту в мікрофінансової організації відбувається без будь-яких перших платежів, передоплат, обов'язкових страхувань і ін. На Вашу карту просто перераховують кредитні кошти, а Ви погашаєте цю позику таким методом, за допомогою якого Вам буде це максимально комфортно. Основна умова одне - щоб до того періоду як закінчиться термін договору, сума в повному обсязі була погашена.
 • Можливість відстрочити термін погашення заборгованості. Якщо позичальник зіткнувся з якимись непередбаченими проблемами і у нього немає можливості своєчасно розрахуватися з кредитною організацією за своїми фінансовими зобов'язаннями, він може перенести термін оплати на більш пізній час самостійно або залишити заявку на перенесення в особистому кабінеті. Заздалегідь погоджувати це з МФО не треба, а перенесення оплати не рахується простроченням кредиту, тому ніхто не буде дзвонити боржникові вимагаючи терміново погасити заборгованості або сплатити штраф.
 • Зручний варіант виправити свою кредитну репутацію. Своєчасно погасивши свій кредит в МФО, Ви можете істотно поліпшити свою кредитну історію, після чого зможете претендувати на отримання максимальної суми позики.
 • Зручність погашення. Погасити свою заборгованість можна в будь-якому банківському відділенні, за допомогою терміналів самообслуговування, систему оплати ПриватБанку або на інтернет-ресурсі МФО, використовуючи номер своєї банківської картки.

Хто має можливість оформити кредит онлайн?

Користуватися миттєвим онлайн-кредитуванням може будь-хто потребує цього громадянин України. МФО висувають до своїх позичальників, на відміну від банківських установ, дуже лояльні вимоги: наявність ІПН і українського паспорта, кредитки та мобільного.

Тому, будь-який повнолітній українець має паспорт громадянина України та код, може отримати кредит онлайн на карту Приватбанку. Іноземці не мають можливості скористатися даним видом кредитування.

Мінімальний перелік необхідних для оформлення кредиту критеріїв ще раз підтверджує те, що мікрокредітной організації дуже лояльно ставляться до позичальників, в той час коли банківські установи звертають особливу увагу на такі критерії як:

 • наявність у позичальника вищої освіти;
 • рівень заробітку;
 • наявність робочого стажу;
 • стан кредитної репутації;
 • місце працевлаштування;
 • працевлаштований позичальник офіційно;
 • розмір першого внеску;
 • сімейний стан;
 • наявність рухомого або нерухомого майна;
 • надання всіх необхідних довідок і документації.

Практично всі банківські установи завжди проводять детальну оцінку благонадійності клієнта, розглядаючи рівень його відповідальності і ймовірність неповернення своїх грошей. У МФО же потенційних клієнтів оцінюють по більш спрощеною системою, однак, зовсім не тому, що вони займаються роздачею грошей всім бажаючим, а тому що кредитна система розроблена за таким принципом, щоб видавати невеликі суми кредитів на нетривалий час, що істотно зменшує рівень ризику і сприяє збільшенню клієнтської бази.

Щоб отримати навіть невеликий кредит в будь-якій банківській установі, Вам необхідно буде витратити мінімум 1-3 дні, в цей же час МФО видають кредити лише за пару хвилин. І незважаючи на досить високі відсотки по кредитах в мікрокредітних організаціях, позичальник все одно залишиться у виграші, так як термін кредитування зовсім невеликий і переплата по такому кредиту буде мінімальною. Наприклад, в компанії «МайКредіт» нові позичальники мають можливість оформити кредит онлайн без відмови терміново на суму до 3000 грн. під 0,04%. Тобто, за використання кредитних коштів протягом 10 днів, позичальникові необхідно буде переплатити лише 12 грн., А це набагато вигідніше, ніж звертатися за аналогічним кредитом в банк або, ставлячи себе в незручне становище, позичати гроші у рідних або друзів.

Як оформити кредит на карту через Інтернет?

Оформити кредит на карту можна за допомогою нашого сервісу, на сайті якого користувачі мають можливість ознайомитися з досить великим списком мікрофінансових організацій, які видають позики всім повнолітнім громадянам України. Щоб отримати кредит онлайн без відмови, потрібно вибрати серед кредитних пропозицій найбільш підходяще, після чого клікнути на кнопку «Оформлення». Після того, як система перенаправить Вас на сторінку оформлення, Ви отримаєте можливість, використовуючи спеціальний калькулятор, визначитися з сумою кредиту і датою його повного погашення. Після цього потрібно пройти просту реєстрацію і ввести дані кредитної картки, на яку буде здійснено позики. Далі потрібно клікнути на кнопку «Відправити заявку» в нижній частині сторінки і чекати її схвалення і переказу грошових коштів. Зазвичай цей процес займає не більше +/- 20 хв.

Як погашати онлайн-кредити?

Погасити онлайн-кредит можна так само просто, як і оформити його. Найбільш популярними варіантами є такі як:

 • Оплата через Приват24;
 • Оплата через будь-який банківський філіал;
 • Оплата через термінали самообслуговування.

Що вдає із себе кредитна історія і яким чином відбувається її формування?

Кредитна історія є основним показником платоспроможності клієнтів фінансово-кредитних установ. Перед тим як надати позичальнику позику, будь-який кредитор займається вивченням кредитної історії клієнта.

Формування кредитної історії відбувається шляхом збору таких даних як:

 • Контактність. За допомогою даного параметра кредитори можуть визначити, на скільки швидко позичальник виходить на зв'язок.
 • Число своєчасно закритих кредитів. Чим це число більше, тим легше оформити новий кредит онлайн цілодобово Україна.
 • Суми попередніх кредитів. Даний параметр впливає на ймовірність збільшення кредитного ліміту.
 • Своєчасність щомісячних погашень. Всі оплати повинні проводиться до того терміну, який позначений в кредитному договорі.
 • Швидкість оплати прострочень. Навіть за умови, що позичальник в минулому допускав прострочення кредиту, його майбутні кредитори мають повну інформацію про це і про те, на скільки швидко він погасив цю прострочення.

Як виправити зіпсовану кредитну репутацію?

Якщо Вам відмовляють у видачі кредиту в кредитно-фінансових установах, спробуйте перевірити свою кредитну репутацію. Може бути в минулому Вами були допущені прострочення по кредиту, і саме це стало причиною погіршення кредитної історії. Однак, сьогодні стало дуже просто відновити свою кредитну історію. Для цього потрібно оформити позику в МФО і своєчасно погасити його, відразу ж після цього у Вашій КІ ставиться спеціальна відмітка з позитивним відгуком. І якщо Ви кілька разів поспіль оформите і своєчасно погасите позику - Ваша кредитна репутація буде відновлена ​​і все кредитно-фінансові установи знову почнуть Вам довіряти.

Чи можна реструктуризувати онлайн-кредит?

Якщо посол того, як Вами був оформлений кредит онлайн з поганою кредитною історією, у Вашому житті сталася якась форс-мажорна ситуація і Ви розумієте, що не зможете вчасно розрахуватися за кредитом. Повідомте про це в МФО, в якій Ви оформляли позику. У заявці детально опишіть причини, за якими Ви не зможете зробити своєчасну проплату. Після цього компанія пролонгує Ваш займ і Вам не доведеться оплачувати штрафні санкції та пеню.

Чи нараховують МФО штрафи, якщо кредит буде погашений передчасно?

Відповідно до українського законодавства, дострокове закриття позики не тягне за собою оплату будь-яких штрафів. Однак, якщо Ви хочете розрахуватися за своїми кредитними зобов'язаннями раніше, ніж це передбачено в договорі, як можна раніше повідомте про це в МФО. А під час вибору МФО для кредитування, завжди уточнюйте передбачено у них дострокове погашення. Таким чином, іноді Ви можете заощадити на оплаті відсотків чималу суму грошей.

Чи передбачені кредитні канікули при онлайн-кредитуванні?

Кредитні канікули є акцією, яка проводиться деякими банківськими установами для залучення максимальної кількості нових клієнтів. У МФО дана послуга не передбачена, однак, якщо позичальник не має можливості своєчасно погасити свої кредитні зобов'язання, він може скористатися послугою пролонгації кредиту. Відстрочка оплати кредиту може бути надана при таких обставинах як: ДТП, народження дитини, нещасний випадок, скорочення, призов до армії та ін. Під час вибору мікрокредітной організації поцікавтеся, чи є у них послуга пролонгації. Якщо є, при виникненні будь-якої форс-мажорній ситуації Ви зможете перенести основну виплату на більш пізній період.

Реквізити наших партнерів

Сredit PlusООО «Авентус УКРАЇНА»; ЄДРПОУ 41078230; м. Київ, вул. Сурикова 3А SOS CreditООО «СОС Кредит Холдинг Б.В.»; ЄДРПОУ 39487128; м. Київ, вул. Червоногвардійська, 1В ШвідкоГрошіООО «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»; ЄДРПОУ 37356833; м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А Credit OnООО «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС»; ЄДРПОУ 16103275; г. Киев, пр. Степана Бандери, 8 БистроЗаймООО «СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ»; ЄДРПОУ 38839217; г. Запорожье, ул. Сорок років Радянської України, 39-А MiloanООО «МІЛОАН»; ЄДРПОУ 16103409; м. Київ, вул. В. Чорновола, 12 Море ГрошейООО «КРЕДИТНА УСТАНОВА« КРЕДИТ КОМЕРЦ »; ЄДРПОУ 76554984; м. Київ, вул. Радищева, 12 ЕвроГрошiООО «КРЕДИТНА УСТАНОВА« ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА »; ЄДРПОУ 40203427; м. Київ, вул. Хорива, 1А PozichkaООО «ІНФІНАНС»; ЄДРПОУ 76539881; м. Київ, вул. Жилянська, 41 CashMeООО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ« НІКО КАПІТАЛ »; ЄДРПОУ 99857342; м. Київ, вул. Антоновича, д. 176 ГотiвочкаООО «СМАРТ Фінексперт»; ЄДРПОУ 65437751; м Миколаїв, вул. Декабристів, 38А KLT CreditООО «КЛТ КРЕДИТ»; ЄДРПОУ 40076206; г. Киев, пр. Соборності (Злуки), 15 Credit UpООО «ВЕЛЛФІН»; ЄДРПОУ 39952398; м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48 Idea BankCash PointООО «КЕШ ПОИНТ»; ЄДРПОУ 98533217; м Львів, вул. Газова, 17 Credit 365ООО «Айя ФІНАНС ГРУП»; ЄДРПОУ 55439877; м. Київ, вул. Михайлівська, 15/1 Alex CreditООО «АЛЕКСКРЕДІТ»; ЄДРПОУ 41346335; м Дніпро, вул. Стартова, 9-А My CreditOOO «1БЕЗОПАСНОЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»; ЄДРПОУ 39861924; г. Киев, бул. Тараса Шевченка, 11 Cashup.com.ua - г. Киев, ул. Еспланадна, 34/2, оф.18, служба підтримки:+38-(097)-571-78-78,+38-(095)-571-78-78,+38-(073)-571-78-78,+38-(044)-227-52-70sgroshi.com.ua-вул.академікаєфремова(командармауборевича)1,службапідтримки:0-800-50-10-20(дзвінокбезкоштовний)нашаадреса: Київ, вул. Лебедєва-Кумача 7В

Генеральна ліцензія

 • Soscredit.ua - №163
 • Miloan.ua - №2843
 • Mycredit.ua - №146
 • Bistrozaim.ua - №118
 • Creditkasa.com.ua - №116
 • Alexcredit.com.ua - №930
 • Cashinsky.ua - №917
 • Cashup.com.ua - №782
 • Sgroshi.com.ua - №78
 • Topcredit.org.ua - №137
 • Vashagotivochka.ua - №84
 • KF.ua - №41