Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Як взяти кредитний період в Ланет. Гроші борг Ланет

Гроші в борг на Ланет

Інтернет-провайдер Ланет надає доступ до інтернету і телебаченню для багатьох жителів України. Це велика мережа, яка вже заслужила довіру своїх клієнтів. У провайдера можна придбати обладнання, замовити монтаж та налагодження. Крім цього компанія пропонує послугу, за допомогою якої можна, як взяти кредит в Ланет, так і направити ці кошти на оплату днів інтернету. Навіть якщо зараз у вас немає грошей, то це не привід відмовлятися від послуг провайдера і переплачувати за мобільний вихід в мережу.

Швидкий займ Ланет надається у вигляді послуги «Кредитний період». Для її отримання, потрібно перейти за посиланням на офіційний сайт інтернет-провайдера і отримати пільгові дні доступу в мережу. На нашому сайті Топкредіт зібрані кращі пропозиції від офіційних організацій України. Тут ви отримаєте інформаційну підтримку, виберіть займ або кредит з кращими умовами і найменшою ставкою, а також отримаєте актуальну і перевірену інформацію по інших банківських продуктів. Ознайомтеся з умовами отримання послуги Ланет і оформите її для комфортного використання інтернету.

Як взяти гроші в борг на Ланет: послуга «Кредитний період»

Компанія Ланет передбачила вихід для клієнтів, які відчувають тимчасові труднощі з фінансами або з яких-небудь інших причин не можуть оплатити інтернет. Послуга «Кредитний період» доступна тільки для абонентів «Мережі Ланет», які вже раніше працювали з компанією.

Якщо ви ще не зверталися до цієї організації, то кредитний період отримати можна при оформленні договору і після установки устаткування для здійснення роботи мережі. Майстер приїде до вас по заявці, проведе підключення і внесе інформацію про вас в базу даних організації. Після цього ви отримаєте 4 дня в рамках послуги «Кредитний період». За цей час ви зможете оцінити роботу мережі і обладнання, після чого вже вносити абонентську плату. Такий вид позики дає наступні переваги:

 1. Доступ до інтернету надається на 4 дні.
 2. Швидкість на період пільгового підключення не обмежується, а встановлюється за обраним тарифом.
 3. Ланет не є кредитною організацією, тому не видає гроші, а пропонує послугу «в борг».
інтернет в кредит. Ланет

Умови кредитної послуги Ланет

Інтернет-провайдер пропонує різні пакети послуг, часто роблячи знижки і привабливі пропозиції в рамках акцій перед святами. Можна отримувати бонуси, акційні тарифи, місяць доступу до мережі в подарунок і інші приємні доповнення до послуги. В рамках «Кредитного періоду» такі умови:

 1. Повинен бути підключений інтернет від мережі цього провайдера, а клієнт вже бути в базі даних Ланет. Наприклад, ви могли раніше вже звертатися в компанію за наданням послуги, а потім користуватися іншим провайдером. Ланет може підключити до мережі в кредит, тільки якщо вже встановлено обладнання, проведений кабель. Вам залишиться лише звернутися із заявою, і інтернет буде доступний без початкової оплати.
 2. Після того як пройде 4 дні безкоштовного користування послугами Ланет, відкриється основний період. За ці 4 дні потрібно внести абонентську оплату за місяць, щоб інтернет продовжував працювати. Основний період буде не 30 днів, як при звичайному використанні, а 26 днів, які додадуться до 4 вже пройшли діб.
 3. Необхідно заяву від клієнта, на підставі якого проходить підключення.

Хто може скористатися послугою і взяти кредит на Ланет

Послугу може отримати будь-який житель України, навіть не будучи громадянином країни. Важливо, щоб не було заборгованості на особистому рахунку Ланет, а також підключений пакет підтримував опцію. Брати так послугу «в кредит» можна будь-яку кількість разів за умови того, що після її завершення клієнт справно оплачує абонентську плату. Це зручно, якщо до зарплати залишилося кілька днів або просто немає можливості в найближчі дні провести оплату інтернету. Вимоги до клієнта мінімальні:

 1. Вік від 18 років, при цьому користувач повинен бути дієздатним.
 2. Інформація про адресу проживання та надання послуги.
 3. Номер телефону.
 4. Громадянам України буде потрібно: паспорт з відміткою про присвоєння індивідуального номера або окрему довідку про це.
 5. Жителям України без громадянства потрібно підготувати паспорт громадянина своєї країни і документи, що доводять законність перебування на території України.

Як замовити гроші в борг на Ланет і оформити послугу

Якщо ви підходите під вимоги Ланет, то можете оформити послугу і отримати 4 дні доступу в інтернет. Зверніть увагу, щоб у вас не було заборгованості перед цією компанією, інакше отримати доступ до мережі не вийде. Щоб успішно підключити опцію, зробіть ці 5 кроків:

 1. Перейдіть по посиланню на сайт Ланет.
 2. Станьте клієнтом провайдера, заповнивши заявку на підключення. Зробити це можна через чат зі співробітником компанії, або замовивши зворотний дзвінок.
 3. Після реєстрації вас в базі даних можна підключити послугу. Також якщо ви вже працювали з Ланет і були їх абонентом, то просто активуйте «Кредитний період», перейшовши до наступного кроку.
 4. Активуйте послугу через фахівця Ланет або самостійно в особистому кабінеті. Відкрийте вкладку «Рахунок» і знайдіть розділ «Стан та поповнення особового рахунку». Тут вам залишиться натиснути кнопку «Почати кредитний період», щоб отримати 4 дні доступу в інтернет.
 5. Послуга буде підключена вже через 10 хвилин.

Послуга «Кредитний період» - зручний спосіб отримати доступ в мережу на 4 дні в кредит, щоб оцінити послуги провайдера, а також тоді, коли є фінансові труднощі, але без інтернету не обійтися. Головний плюс такого позики в тому, що їм можна користуватися необмежену кількість разів при своєчасному погашенні заборгованості. Переходьте за посиланням і оформляйте пільговий період: для цього потрібно всього лише залишити заявку!

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті