Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Кредит неповнолітнім

Кредит неповнолітнім

Гроші можуть знадобитися всім людям без винятку, незалежно від віку. Бувають ситуації, коли фінансова допомога потрібна підліткам ще в школі. Взяти кредит з 16 років без відсотків намагаються на оплату освіти та інших потреб. Але фінансову допомогу найчастіше отримати нізвідки.

Не у всіх батьків є можливість допомогти дитині, навіть якщо дуже хочеться. Знайти роботу дітям непросто. До того ж велика частина 16-17 літніх - студенти, у яких навчання забирає багато сил і часу. Дізнаємося нижче, чи можна взяти кредит c 16 років без відмови, і куди звертатися за ним.Документи про емансипацію дитини

Отримати позику на картку з 16 років можна, але тут свої нюанси. Для початку кредитори зажадають підтвердити дохід. Важливо, щоб суми вистачало на закриття заборгованості. Потім менеджери зажадають пред'явити довідку про емансипацію. Справа в тому, що взяти кредит в 16 років реально. Згідно зі статтею 32 ЦПК України підлітки від 16 до 18 років мають неповною цивільною дієздатністю.

Коли неповнолітній громадянин нашої країни досяг 16-річчя, то його вже можна достроково оголосити дієздатним. Умова таке - підліток повинен працювати за контрактом або за згодою мами з татом займатися приватним підприємництвом. Видати довідку про емансипацію можуть тільки органи піклування або опіки. На це потрібно ще згода батьків або суду.

Повна цивільна дієздатність настає з 18 років. Це стандартний вік, коли можна подати заявку на позику в будь-який банк, МФО, ломбард свого міста. Молодші люди можуть здійснювати обмежену кількість угод. Їм потрібно обов'язково отримати схвалення опікунів, батьків. Винятком ще стають підлітки, які уклали шлюбні відносини до 18 років.

Мета емансипації проста - звільнити студентів і школярів від необхідності отримувати добро на підписання договорів і укладення угод з тими ж банками від законних представників (батьків). Пам'ятайте, що взяти кредит в 17 років Україна хлопцям важче, навіть при наявності повного пакету документів на руках. Є ризик, що хлопчика заберуть в армію, тоді кредит платити буде нікому.


кредит с 16 лет украина

Чи видають кредит з 17 років в Україні?

Мікрофінансові компанії відрізняються від банків тим, що без зайвої суєти і паперової тяганини видають гроші позичальникам. Деякі установи не звертають увагу на наявність поганою кредитною історії, відсутність офіційного місця роботи, низьку суму заробітку. Але взяти кредит в 17 років Україна там важко.

Все впирається в українське законодавства. За внутрішнім регламентом видавати грошові кошти в борг можна з 18 років, ось зі скількох років дають позику онлайн в МФО. Частина фірм взагалі пропонують кредити з 21-23 року. Багато молодих людей говорять, що не видавати кредити до 21 року - це дискримінація за віком. У цивілізованому світі це називається ейджизм.

Що стосується банків, то тут необхідно враховувати термін і суму кредиту. Для здобувачів позики без наявності кредитної історії умови отримання тієї ж кредитки будуть обмеженими. Багато установ просять надати їм платоспроможного поручителя. Але це стандартні умови навіть для повнолітніх громадян України, які за якимись показниками не витягують по скорингу. В цьому випадку шанс отримати кредит з 17 років збільшується.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що теоретично взяти кредит в 17 років реально. Для цього слід підписати договір з фінансовою установою з дозволу дієздатної особи, що несе за них відповідальність, або надати довідку про емансипацію. Останній варіант зручний, якщо батьки проти. У зв'язку з тим, що МФО стоять жорсткі обмеження на вікові параметри позичальників, заявки від осіб до 18 років будуть розглядати в індивідуальному порядку. В цьому випадку краще звертайтеся в компанії, де є наземні офіси.

Як взяти кредит якщо немає 18 років: умови і особливості позики

У ломбардах і МФО не стоїть питання, чи можна взяти кредит без роботи, так як там видають гроші майже всім. Але отримати позику до 16 років в нашій країні строго заборонено. Якщо побачите рекламу в мережі або пропозицію про кредит з такого юного віку, то це шахрайські компанії.

Наслідки в цьому випадку непередбачуваними:

 • Високі відсотки.
 • При наявності застави, можуть вимагати дорогу річ в якості забезпечення. Є ризик не повернути її назад.
 • Невиплата позики спричинить за собою загрози самому позичальникові і його рідним. Будьте обережні, не піддавайте небезпеки себе і близьких.
 • Банки і МФО стверджують в своїх стандартах вік майбутнього позичальника. І він не може бути менше 18 років.

можно ли взять кредит в 17 лет украина

Шахрайські операції

Кредитори фіксують випадки обходу підлітками закону. У банку це майже неможливо, так як кредит від 16 років видають тільки в особистій присутності клієнта у відділенні. Там уважно вивчать документи, підробити нічого не вийде. В сервісах віддаленого кредитування трапляються такі ситуації.

Коли намагаються взяти кредит без відсотків, то заповнюється заявка з даними, і кредитор не бачить потенційного позичальника особисто. Ситуація ускладнюється ще й тим, що у підлітка може бути доступ до даних чужий банківської картки, телефону, поштової скриньки, документам. Але такі махінації, щоб роздобути займ грошей з 16 років ні до чого доброго не приведуть. Позику все одно доведеться повертати.

Коли кредит в 17 років видавався за документами родича, то швидше за все позика буде повертати вся сім'я. Якщо були вказані в заявці чужі дані, то справа дійде до суду. А там відповідальність (адміністративну і кримінальну) несуть підлітки з 14 років.

Ломбарди усвідомлено можуть надати позику від 16 років. Там дається кредит без довідок і поручителів під заставу ліквідного майна. При наявності такого забезпечення, що відповідає всім вимогам, паспорт можуть не попросити. Але більша частина серйозних і офіційно зареєстрованих ломбардів на такі незаконні дії не підуть. Не хочуть піддавати свою діяльність ризику.

Позики на освіту

Крім стандартної кредитки колишніх школярів цікавить питання, чи можна взяти кредит в 17 років Україна для оплати навчання у ВНЗ або іншому навчальному закладі. Банки в цьому випадку в індивідуальному порядку вирішують, давати позику чи ні, беручи до уваги майбутню професію дитини.

Коли ВНЗ зобов'язується надати робоче місце студенту після здачі всіх іспитів і отримання диплома, то кредит 17 років можна оформити. Імовірність позитивної відповіді зростає, якщо є підліток встиг працевлаштуватися - є заробітна плата і невеликий стаж роботи на одному підприємстві.

До інших особливостей отримання освітнього кредиту школярами можна виділити:

 • Цільове витрачання грошей. В цьому випадку позика з 17 років перераховують відразу на рахунок навчального закладу, а не видають в руки позичальникові.
 • Наявність відстрочки платежу. Гроші на погашення відсотків або тіла кредиту вносяться після закінчення ВНЗ, отримання роботи.
 • Взяти позику 17 років можна на оплату навчання різних форм - дистанційної, заочної або денної.
 • Видають кредити з 14 років після зарахування підросту до навчального закладу.
 • Наявність українського громадянства.
 • Навіть при повній відповідності всім вимогам, банки можуть дати відмову у видачі грошей на отримання освіти. І при цьому навіть не пояснюючи причин такого рішення.

Які банки України кредитують малолітніх

Позики в ломбарді або МФО для малолітніх вважаються незаконними. Установи намагаються не ризикувати, видають гроші після 18 років. Нижче буде перелік фінансових структур, які готові надати кредитну картку до 18 років. Для цього необхідно отримати дозвіл опікунів або батьків

Ось перелік банків:

 • «ПриватБанк». Видають карту з 6 до 17 років. Можна отримати дебетовий пластик з невеликим кредитним лімітом. Дозволено встановлювати ліміт до 300 гривень за згодою батьків. Випуск карти ініціюють представники дитини. Для цього рідним потрібно підійти у відділення із заявою. При собі потрібно мати паспорт, ІПН свій і підлітка, свідоцтво про народження.
 • Банк «Південний». Кредитують неповнолітніх з 6 до 18 років. Дають невеликий ліміт. Карта при цьому прив'язується до рахунків опікуна.
 • «Глобус Банк». Для відкриття додаткового рахунку на дитину батькам потрібно написати заяву в відділенні, надати повний пакет документів. Це буде додаткова карта до рахунку опікуна. Є можливість узгодити невеликий кредит з 16 років Україна.

При оформленні кредитної картки, батькам важливо стежити, щоб вчасно погашався борг за відсотками. Інакше можна вийти на прострочення, зіпсувати собі кредитну історію. Комісія за зняття готівки в банкоматі може бути висока.

Плюси дитячих карток

Карта від банку з 6 років замінить готівку кишенькові гроші, які зазвичай видають батьки. Одночасно мікропозик від 16 років викличе бажання у підлітка розвиватися, пізнавати світ фінансів. Все буде проходити природним шляхом.

До плюсів карти з кредитним лімітом для підлітка можна виділити:

 • Зручний і сучасний варіант турботи батьків про безпеку кишенькових грошей і самої дитини.
 • Гарантія того, що мікропозик на картку з 17 років додасть фінансової підтримки дітям за кордоном під час навчання або відпочинку.
 • Хороший спосіб навчити цінувати гроші, привчити малюка до самостійності. Це підвищить його фінансову грамотність.
 • Повний функціонал звичайної платіжної картки.
 • Оплата послуг в мережі або наземних торгових точках без комісії.
 • Контроль за всіма витратами дитини за допомогою опції SMS-інформування. Повні дані про покупки дитини батьки зможуть отримати через web і мобільний банкінг.
 • Валюта рахунку дитини буде відповідати валюті рахунку основного власника.
 • Ліміт на позику в 17 років буде встановлено індивідуально. Для цього потрібно підписати спеціальні документи у відділенні свого банку.
 • На будь-який пластик дитини можна поставити тижневий, денний і навіть місячний ліміт на зняття грошей в банкоматі і розрахунки в мережі, магазинах.

как взять кредит если нет 18 лет

Поради як взяти кредит під 0 відсотків, якщо немає 18 років

Оформити кредит онлайн з 17 років без довідки про емансипацію і штампа в паспорті не можна. До повноліття за юного людини і його дії несуть відповідальність батьки та опікуни. Так що підписати договір на мікропозик з 17 років у школяра просто так не вийде.

Але ось є ряд порад, які допоможуть отримати мікропозик в 17 років: > / П>

 • Зверніться до рідних, якщо терміново потрібен позику. Можливо, вони допоможуть, дадуть вам гроші з поверненням боргу протягом 2-х років. Зручно, якщо у підлітка є підробіток.
 • Погашення позики не стане проблемою.
 • Якщо рідні не дають гроші, то підійдіть до банку або МФО, щоб уточнити, зі скількох років дають мікропозик. Багато фінансових установ, можуть видати кредит на індивідуальних умовах. Чи спрацює, якщо вже є стаж і офіційна заробітна плата.
 • Замовте на роботі довідку про доходи з зазначенням суми заробітної плати та посади. МФО з 18 років можуть прокредитувати при наявності пенсії, соціальної допомоги або стипендії. Якщо у малолітньої є свій бізнес, то важливо показати кредитору довідку про взяття на податковий облік.
 • Коли офіційний дохід маленький, то грошей навряд чи отримаєте.
 • У юних позичальників, які цікавляться, чи можна взяти позику в 17 років, зовсім немає кредитної історії. Для цього важливо отримати для початку кредитку, покористуватися нею протягом півроку, а після можна претендувати на велику суму позики.
 • При наявності платоспроможного поручителя шанси на мікропозик з 16 років зростають. Від гаранта потрібно повний пакет документів.

Чому неповнолітні отримують відмову в кредитуванні

Пару років назад інформацію в мережі про те, мікропозик зі скількох років можна отримати ніхто навіть не шукав. Всім видавали з 21-23 років. Банки в цьому випадку вимагали хороший офіційний заробіток, враховували неофіційні доходи. Зараз молодь може отримати гроші раніше. Навчальний позику видають взагалі з 14 років, головне зібрати весь пакет документів для банку.

Будь-яка кредитна організація має право відмовитися неповнолітній особі через вік. Це законне право, оскаржити рішення не вийде. Кредитори можуть посилатися на ст. 32 ЦПК України. Там сказано, що комерційна компанія має право дати відмову у видачі позики, навіть при наявності довідки про доходи, записах у трудовій та стаж на великому підприємстві від року і вище, якщо немає письмової згоди від рідних або органів опіки.

висновок

Взяти кредит малолітні в Україні можуть, але все заявки розглядаються індивідуально. Потрібно довести фінансової компанії, що підліток зможе нести фінансову відповідальність за позику, погашати його своїми силами.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті