Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Зі скількох років дають кредити в Україні

Зі скількох років дають кредити в Україні

В Україні видають кредити з 18 років. Саме з цього віку, згідно з нормами ЦКУ, настає повна дієздатність людини, дається дозвіл брати мікропозики. Але не всі банки готові видати гроші 18-річним студентам і школярам. Тому дізнаватися інформацію, зі скількох років можна брати кредит, доведеться в кожному МФО і банку конкретно. У всіх установ свої внутрішні вимоги та правила до вікового порогу позичальників.


Чому не всі кредитори видають позики з 18 років

Відносно віку у всіх МФО і банків свої обмеження. Є як верхній, так і нижній віковий межа, до скількох і зі скількох років дають кредити. Велика частина готова надати кредити з 21 року.

На це є свої причини:

  • Військовий обов'язок, під яку потрапляють більшість молодих людей у ​​віці від 18 до 21 року.
  • Навчання у ВНЗ і середніх навчальних закладах, тому колишньому школяреві не вистачає часу на пошук роботи. А без досвіду на нормальну посаду не беруть.
  • Відсутність постійного заробітку.
  • Несерйозне ставлення деяких молодих людей до зобов'язань по кредитах.


Навіть якщо 18-річний молодий чоловік або дівчина працевлаштовані, то взяти кредит все одно буде важко. Тут питання не стоїть, зі скількох років дають кредит в Україні, тому що багато банків звертають увагу не тільки на вік і дохід, а й наявність кредитного рейтингу в БКІ.


Якщо шукайте, які банки дають кредит з 18 років, то зверніть увагу на найбільший банк в країні - «Приват банк». Він пропонує велику кількість кредитних програм для жителів України, включаючи споживчі позики, кредитні картки, автокредити, іпотеку. Дізнатися, зі скількох років можна взяти кредит у ПриватБанку, можна на сайті самої установи. Там всі програми розділені на категорії клієнтів - юросіб і фізосіб, все детально розписано. Вони дуже вигідні, відрізняються лояльними вимогами до позичальників.


Але все одно, отримати мікрокредит у МФО набагато простіше. Так як тут не потрібно кредитний рейтинг, тут не потрібно переживати і уточнювати, зі скількох років можна брати кредит в Україні. Велика частина кредитних компаній видає позики з 18 років на вигідних умовах. Новачки можуть спробувати отримати позику під 0% на невелику суму.


Особливості кредитування в МФО

Головна відмінність мікрофінансових установ від банків - в короткострокових програмах кредитування. Компанія видає кредити на невеликі суми, але термін оплати зазвичай не перевищує місяць. Цей відмінний варіант для вирішення поточних фінансових проблем, коли до зарплати всього тиждень або півтори, а потрібні екстрено кошти для лікування або оплату освіти.


До переваг мікрокредитування можна віднести:

  • Отримання кредиту з 18 років.
  • Мінімальний пакет документів.
  • Оформлення заявки через інтернет всього за 15 хвилин.
  • Наявність послуги пролонгації позики.
  • Не потрібно відвідувати відділення або офіс банку, МФО.
  • Відсутність неустойки за операцію дострокового погашення заборгованості.

Для молоді мікропозики зручні з трьох причин. Для початку не потрібно шукати, який банк дає кредит з 18 років. По-друге, отримати позику в банку дуже складно. А суми позики в МФО вистачає на покриття нагальних побутових проблем. Перший кредит в 18 років можуть дати на мінімальну суму (500 гривень), але все одно цих грошей може бути досить на лікування, придбання взуття або оплати за проживання в гуртожитку.


По-третє, кредити на малі суми - реальна можливість підвищити, отримати або виправити свій рейтинг в БКІ. Все МФО передають в кінці тижня дані по клієнтах в бюро кредитних історій. При розгляді кожної заявки банки і МФО звертаються до каталогам інформації БКІ. Наявність позитивної кредитної історії підвищує шанси взяти позику на більшу суму.

Какие банки дают кредит с 18 лет

Вимоги до молодих позичальників

На відміну від банків, мікрофінансові установи більш лояльно ставляться до своїх клієнтів. Для отримання позики потрібен тільки паспорт, номер ІПН, карта будь-якого банку, номер телефону та електронна пошта. Процедура займає для нових клієнтів не більше 30 хвилин. А гроші видають в день звернення.


До найголовніших вимог можна віднести:


Платоспроможність

Має значення для студента не тільки інформація, зі скількох років можна взяти кредит, але і факт підтвердження його платоспроможності. Не всі з 18 років стабільно отримують високий дохід. Велика частина тільки надійшла до ВНЗ, отримують стипендію. Саме це джерело доходу можна вказати в графі «Зарплата за місяць».


Наявність військового квитка

Для початку молодій людині слід показати в анкеті дохід, наявність військового квитка, інакше МФО просто дасть відмову. При його відсутності є великий ризик, що платника призвуть до армії. Оплачувати позику буде нікому. Підійде документ, який підтверджує проходження військової служби або дає звільнення від неї.


Кредитний рейтинг

Відсутність кредитної історії знижує рейтинг заявника в процесі оцінки анкети. У банку готові співпрацювати з тими, хто вже має досвід в погашенні позик. Підходить навіть користування кредитною карткою. Якщо такого немає, то клієнтові можуть запропонувати знайти платоспроможних поручителів з числа рідних і старших родичів.


У МФО нічого такого не вимагатимуть. Вони просто подивляться на наявність доходу, вивчать особисті дані клієнта. Ці компанії за такі ризики беруть більш високу плату за користування кредитів. І хоча відсоток в деяких фірмах становить від 1,3% на добу і вище, все одно переплата не буде занадто великий. Справа в тому, що МФО видають мікропозики на термін до 7, 14, 30 днів. Це стандарт. Є й більше, припустимо, до півроку, але це йдеться про великі суми, і таких компаній менше на ринку.


Велика частина фірм видає кредити на суму від 500 до 15 000 грн. на термін до місяця. Але при цьому не потрібно шукати поручителів, приносити документи про наявність власності та ін. Видають кошти цілодобово без урахування вихідних і святкових днів.

со скольки лет можно брать кредит в украине


Як знайти банк або МФО, який видасть кредит

Щоб уточнити, зі скількох років дають кредит в тому чи іншому МФО, потрібно ретельно вивчити програму кредитування в кожній компанії. Видають гроші позичальникам готівкою, на карту, електронними грошима або у вигляді грошового переказу. Якщо клієнт не перебуває в чорних списках серед українських МФО, то його шанси взяти позику підвищуються.


Є банки, які обслуговують зарплатні проекти для студентів ВНЗ. Там на карту учні отримують стипендію на регулярній основі. На термін до 3-х місяців кредитори готові запропонувати програми овердрафтів до студентських картах в залежності від рівня щомісячних надходжень. Додаткові документи нести до відділення не доведеться.


Де взяти гроші до повноліття

Жодна мікрофінансових компанія не стане співпрацювати з клієнтами молодше 18 років. Буде відмова майже у всіх українських банках, крім «ПриватБанку». На питання, зі скількох років дають кредит у ПриватБанку, можна сміливо говорити, що з 6 років. У них діють карткові проекти «Юніор». Там можна узгодити пластик для дитини.


У відділення можна підійти разом зі старшими, щоб узгодити для себе невеликий кредит. Максимум ліміт за овердрафтом становить 300 грн. Поручителем по ньому буде виступати один з батьків. Іншого варіанту поки взяти позику, не досягнувши повноліття, в Україні немає.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті