Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Кредит з 18 років в Україні

Ми підібрали вам 23 пропозицій
Дата оновлення: 04 січня 2021 р. 23:00

Займ в Miloan

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в Швидко Гроші

2,0%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Позика онлайн в Тенго

1,0%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в MyCredit

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 6000 грн

сума

Позика на карту в Зекредiт

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в СreditKasa

0,01%

cтавка

1-27 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Кредит онлайн в Лоанi

0,5%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 25000 грн

сума

Кредит онлайн в Money4You

0,01%

cтавка

2-30 дн.

термін

до 7000 грн

сума

Кредит онлайн в Alexcredit

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Мікрокредит в Kumo

1,99%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Кредит онлайн в Credit7

0,01%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Онлайн займ в MyWallet

0,9%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Мікропозика в Monetka

1,5%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в Є-Гроші

0,0%

cтавка

1-31 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Манизайм в Moneyveo

0,5%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Мікрокредит в Mister Cash

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в CreditUp

1,9%

cтавка

3-14 дн.

термін

до 8000 грн

сума

Позика в Качай Грошi

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Мікропозика в Oncredit

1,9%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3600 грн

сума

Флэш Позика в Flash Cash

1,7%

cтавка

1-28 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Кредит онлайн в ForzaCredit

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 4000 грн

сума

Позика в GoFinGo

1,85%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Swizo

Позика в Swizo

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Не працює

Вимоги до віку першої позики Мінімальний вік:
18 років
Максимальний вік:
90 років
Вимоги до віку повторного позики Мінімальний вік:
18 років
Максимальний вік:
90 років
Найчастіше беруть кредит у віці 52 ріка
Ставки першої позики Мінімальна ставка:
0,0%
Максимальний ставка:
2,0%
Ставки повторного кредиту Мінімальна ставка:
0,0%
Максимальний ставка:
2,0%
Середня процентна ставка в МФО 1,0%
Термін розгляду заявки Мінімальна термін:
3 хв
Максимальний термін:
20 хв
Середній термін розгляду заявки 11 хв

В Україні працює більше 8000 відділень банків, але отримати в них кредит з 18 років до сих пір залишається проблемою. Фінансові структури не бачать в молоді відповідальних клієнтів і приймають заявки тільки від тих, хто досяг 21 років. У рідкісних випадках кредит в банку з 18 років оформляють при наявності у претендента особистої нерухомості або поручительства з боку матеріально забезпечених батьків.

МФО будують свою політику інакше і активно схвалюють позики вісімнадцятирічним парубкам і дівчатам. Гроші отримують навіть ті, хто тимчасово залишився без роботи і стипендії. Виплачують кредити онлайн на карту або готівкою в офісі компанії.

Яку суму дають в кредит онлайн на карту з 18 років без відмови

В кредит на карту з 18 років в Україні дають від 500 до 25000 гривень. Окремі організації надають суми в межах 3000-4000 гривень. Велика частина структур займає від 5000 до 15000 гривень. І лише деякі позичають 23000-25000 гривень.

При першому зверненні взяти онлайн кредит з 18 років на велику суму не вийде. МФО запропонує чверть або третина від максимально можливої ​​виплати. З кожним наступним позикою доступна сума буде збільшуватися. Але тільки за умови своєчасного погашення боргових зобов'язань.

У мікрофінансових організаціях є можливість отримати кредит з 18 років без роботи, застав і поручителів. На велику суму розраховувати не варто, але взяти в борг близько 1000-3000 гривень цілком реально.

кредиты онлайн на карту с 18 лет

На який термін можна взяти кредит онлайн на карту в Україні з 18 років

Більшість МФО надають позику на період від 1 до 30 днів. Деякі фінансові структури дають кредит з 18 років на карту мінімум на 5-7 днів , Але повернення коштів очікують також через місяць. Рідкісні організації займають гроші на термін до 16 днів.

Отримати довгостроковий кредит з 18 років для молодих людей проблематично. Єдиний шанс - це продовження договору. Але така послуга є не у всіх організаціях. Тому спочатку краще з'ясувати, чи можна за допомогою пролонгації перетворити короткострокову позику в довгостроковий кредит без штрафних санкцій і підвищення поточної процентної ставки.

Оформити кредит на рік з 18 років практично нереально. МФО спеціалізуються на короткострокових позиках і не укладають тривалі договори.

За якими документами дають кредит з 18 років в Україні на карту

Щоб оформити кредит з 18 років в Києві або будь-якому іншому українському місті потрібні тільки два документа:

 • цивільний паспорт зі штампом про місце прописки (перебувати в регіоні і проживати за вказаною адресою не обов'язково);
 • ідентифікаційний код (ІПН).
 • Претенденти на позику, які відмовилися від ІПН через релігійні або інші переконання, прикладають до заявки цифрове фото сторінки паспорта, де зазначено їх право на ведення фінансових операцій без цифрового ідентифікатора.

Щоб взяти кредит з 18 років в Україні, потрібно вказати в анкеті позичальника розмір щомісячного доходу. Підтверджувати це скан-копіями звичайно не потрібно. Завищувати / занижувати реальні дані не варто. Якщо при автоперевірка система виявить невідповідність поданої інформації відомостями з відкритих джерел, запит не схвалять.

Окремі структури не дають кредит з 18 років в Україні на карту без довідки про наявність зарплати чи стипендії. Чи потрібен цей документ, рекомендується з'ясовувати завчасно.

Щоб молоді взяти кредит в 18 років, не потрібно:

 • пред'являти поручительство батьків або інших родичів старше 21 років;
 • залишати в заставу цінне майно;
 • прикладати до заявки виписку з реєстру абітурієнтів;
 • підтверджувати офіційне працевлаштування.
 • На лояльних умовах хлопці і дівчата можуть взяти кредит в МФО на оплату навчання або знімного житла, придбання необхідних побутових речей і гаджетів.

Скільки займає розгляд заявки

Запит на кредит в банку розглядають до 14 днів. Здобувача перевіряють усіма можливими способами і з'ясовують, наскільки він платоспроможний і акуратний в погашенні боргових зобов'язань.

МФО приймають заявки на позики цілодобово і розглядають їх в автоматичному режимі. Ручна перевірка користувачів не проводиться. Анкета позичальника обробляється спеціальною програмою. На підставі отриманих даних виноситься вердикт. Повідомлення з результатом здобувач отримує на телефон або e-mail протягом 10-30 хвилин з моменту відправки запиту.

взять кредит с 18 лет

Де можна взяти кредит в 18 років без Кредитної історії (КІ)

У МФО відсутність кредитної історії - не привід для відмови. Співробітники мікрофінансових організацій розуміють, що в молодому віці клієнт вкрай рідко має репутацію акуратного позичальника. Набагато частіше людина, тільки що відзначив вісімнадцятиріччя, звертається за першим у своєму житті позикою. І йому обов'язково йдуть назустріч.

Оформляють кредит з 18 років Приватбанк та Ощадбанк. Вони не звертають пильної уваги на відсутність КІ, але без доведення платоспроможності позики молодим людям не пропонують. Інші українські банки кредит з 18 років не дають взагалі.

Хто схвалює кредит від 18 років клієнтам з невдалим фінансовим минулим

Отримати кредит в банку з 18 років при наявності негативного кредитного минулого неможливо. Банківські службовці не приймають до розгляду заявку від неблагонадійного клієнта. Таку внутрішню політику ведуть Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк і інші великі фінансові структури. Їх девіз - ніяких невиправданих ризиків і сумнівних угод.

МФО проявляють до позичальників велику терпимість і не відмовляють через погану КІ відразу. Якщо в минулому мала місце незначна прострочення, в 95 випадках з 100 запити на кредити онлайн на карту з 18 років в Україні схвалюються. Або приймається рішення про видачу меншої суми. Коли ж користувач регулярно порушує терміни погашення, відмовляється від виплати пені і ухиляється від спілкування з кредитором, заявка відхиляється.

кредит в банке с 18 лет без отказов

Як отримати схвалений в МФО кредит

Найпростіший спосіб - отримати схвалений кредит на карту будь-якого українського банку. Ця опція доступна навіть у найвіддаленішому куточку країни, де немає відділень місцевих мікрофінансових організацій, а регіональні не відкрили представництв. Кошти надходять без зволікань. Їх можна відразу використовувати на оплату поточних платежів, купівлю речей і гаджетів, будь-які інші цілі.

У столиці та обласних центрах деякі МФО видають кредити готівкою. Іноді це стає обов'язковою умовою. Зазвичай в офіс просять під'їхати проблемних клієнтів з сумнівною кредитною історією.

Потреба отримувати кредити готівкою з 18 років виникає у молодих людей, які ще не встигли оформити банківську картку. Але така можливість є тільки у жителів Києва та великих міст, де відкриті представництва кредитних компаній. У віддалених населених пунктах, де немає офісів МФО, видача готівки не проводиться.

Як погасити боргові зобов'язання

Коли питання, де взяти кредит з 18 років, вирішено, виникає наступне - як повернути гроші. Зробити це можна трьома способами:

  • У персональному кабінеті на сайті кредитної організації. Потрібно авторизуватися в системі, знайти вкладку «Мої кредити», вказати суму до погашення і підтвердити операцію, натиснувши клавішу «Оплатити». Гроші миттєво надійдуть на рахунок. Зайвих відсотків платити не доведеться. Метод дає можливість гасити онлайн кредит в будь-який час доби.
  • У касі одного з українських банків. Для проведення транзакції необхідно правильно вписати в квитанцію реквізити МФО або роздрукувати на принтері вже заповнений бланк і передати касиру разом з сумою. За операцію доведеться віддати відсоток від платежу або якийсь фіксований внесок. Погашати борги таким способом в останній день не варто. Платежі, зроблені після обіду, надходять на рахунок МФО тільки на наступну добу. Це може спровокувати прострочення і застосування штрафних санкцій.
  • Через термінал самообслуговування. На табло в спеціальній формі потрібно вказати реквізити МФО, номер кредитного договору та суму внеску. Обробка і переклад можуть зайняти до 2 діб. Платити через термінал бажано на початку тижня і за кілька днів до закінчення кредитного договору. Інакше є ризик виникнення прострочення.
  • У ряді МФО передбачена можливість погашення боргів без авторизації на сайті кредитора. Цей метод підходить для близьких родичів, знайомих і друзів, які хочуть допомогти позичальнику виконати свої зобов'язання.

Що повинні знати бажаючі взяти кредит з 18 років онлайн

Отримуючи онлайн гроші в кредит з 18 років в Одесі, Києві, Львові чи будь-якому іншому українському місті, клієнт підписує електронний договір. Документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Виконання всіх його умов обов'язково, а порушення тягне за собою застосування санкцій. До укладення угоди рекомендується уважно прочитати кожен лист, щоб заздалегідь знати наступні деталі:

   • наявність / відсутність штрафів за дострокове погашення;
   • розмір пені за прострочення;
   • Права та обов'язки сторін.

Ця інформація дасть можливість не псувати кредитну історію через власну неуважність. Своєчасне закриття боргових зобов'язань створить клієнту репутацію акуратного позичальника. Такій людині ніколи не доведеться думати, де можна взяти кредит. Йому без відмови нададуть позику в найсоліднішій і прискіпливої ​​мікрофінансової організації.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті