Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Де взяти гроші терміново без повернення

Де взяти гроші терміново без повернення


Багато сімей в Україні потребують фінансової допомоги. Мало хто розуміє, що для цього потрібно робити і куди звертатися. Вважається, що безоплатно отримати гроші нереально. Але є маса варіантів, які працюють. Роль спонсора в цій ситуації може виконати держава, приватні особи або компанії.

Кому дадуть гроші

Список осіб, кому потрібна фінансова допомога в першу чергу:

 • тяжкохворим людям;
 • дітям-інвалідам;
 • багатодітним і малозабезпеченим сім'ям;
 • матерям-одиначкам;
 • ВПЛ;
 • особам, які залишилися без житла, постраждалим в автомобільній аварії і т.д.

Звернутися за безоплатною фінансовою допомогою в Україні можна до бізнесменів, депутатів, благодійних організацій або просто до небайдужих людей. Гроші перераховують на карту (найчастіше «Приват банку»), на електронний гаманець, готівкою за домовленістю, на поточний рахунок в банку.

Причини, за якими можна попросити матеріальну допомогу, можуть бути різними: звільнення з роботи, важка хвороба, порятунок бізнесу, відсутність грошей на харчування дітям. Не варто плутати благодійність з поворотної фінансової допомоги 2020 на Україні. В цьому випадку виплата здійснюється юридичній особі - ПП або підприємству. Але поворотна фінансова допомога має на увазі позику без відсотків, яку доведеться повернути.

где взять деньги срочно без возврата

Де взяти гроші терміново без повернення

Розглянемо ресурси, куди можна звернутися за матеріальною допомогою. Там є шанс взяти гроші, які не доведеться через час повертати.

Грант від держави

Це реальна фінансова допомога для юридичних осіб - організацій і ПП. Допомога фінансується з боку органів самоврядування. Уточнювати, де взяти грошей без повернення, потрібно в місцевій адміністрації. Вони знають все про проведених конкурсах на виплату грантів.

Депутати вашого округу, міська рада

Гарна можливість для приватних осіб. Депутатам часто виділяють гроші на соціальні потреби: оплату комуналки, придбання медичних товарів або препаратів, придбання продуктів харчування. Гроші отримають незахищені верстви населення.

Для цього слід підійти до приймальної депутата свого району в місті або міськрада. Зазвичай вони щедрі перед виборами.

Допомога від держави

Особи з інвалідністю, малозабезпечені сім'ї, ВПЛ можуть підійти до Радбезу, щоб поцікавитися про належних виплат. Безробітні можуть стати на облік в Центр зайнятості, отримати допомогу, знайти нову роботу, змінити безкоштовно кваліфікацію.

Благодійні фонди

У нашій країні є благодійні фонди (далі - БФ), які реально допомагають людям в складному фінансової ситуації. Найчастіше виплати дають інвалідам, онкохворим, малозабезпеченим і дітям.

Найбільші фонди:

 1. «Українська біржа благодійності».
 2. «Фонд Кличків».
 3. БФ «Допомагаємо».
 4. «Фонд Ріната Ахметова».
 5. Міжнародний БФ «Фонд Олександра Фельдмана».
 6. «БФ Порошенко».
 7. «Фонд Віктора Пінчука».

Коли терміново потрібні гроші, то доведеться зібрати довідки з лікарні, що підтверджують діагноз, довідку про доходи. Попросити безповоротної фінансової допомоги можна через сайти іноземних БФ або через посольства. Багато країн допомагають своїм співвітчизникам.

дам денег без возврата

Сайти та форуми безвідплатної фінансової допомоги

У мережі багато порталів, де надають безоплатну фінансову допомогу від приватних осіб. Там можна попросити ради, грошей для погашення кредиту, покупки продуктів харчування, оплати рахунків в лікарні.

Ось майданчики, де можуть допомогти:

 1. «Форум добра і допомоги» (forum-dobra.info/).
 2. «Допомога заради життя» (helpforlife.me/).
 3. «Слово» (forum-slovo.ru/).
 4. naodnom.ru.
 5. pozitin.ru.
 6. ya-mechtayu.ru.

Зареєструйтеся на сайті, виберіть тему звернення. Наприклад, «Дам грошей без повернення». Детально опишіть свою ситуацію. Додатково вкажіть номер карти банку, поточного рахунку або електронного гаманця.

Пости про допомогу в соцмережах

Отримати фінансову допомогу на карту можна від своїх співвітчизників. Для цього потрібно створити пост в соціальних мережах. Припустимо, Facebook, Viber або Telegram. Зверніться до адміністрації цих порталів, попросіть розмістити оголошення на безкоштовній основі.

Не завадить попросити людей зробити максимальний перепост вашої новини. Зазвичай достатньо вказати реквізити карти і описати ситуацію, що склалася, яка змушує звернутися з проханням.

Допомога від роботодавця

Можна попросити про безоплатну або поворотної фінансової допомоги від засновника. Попросіть керівництво виділити вам фінансову допомогу. Причини можуть бути різними - на народження дитини, на поховання. Якщо є профспілка, то звертайтеся туди.

Найчастіше великі компанії вироблять окремий фонд на похорон, лікування та інші непередбачені ситуації. Якщо відмовлять, то беріть безпроцентну позику. Виплачуйте її з заробітної плати.

Допомога від приватних підприємців

У вашому місті можуть бути небайдужі бізнесмени, які допоможуть з грошима в складній ситуації. Багато з них надають фінансову допомогу багатодітним сім'ям в Україні, пенсіонерам, хворим дітям та іншим соціально незахищеним верствам населення. Можна попросити оформити вам поворотну фінансову допомогу від фізичної особи.

У житті трапляється всяке. Але нашим співвітчизникам потрібно знати, де можна попросити фінансової допомоги в Україні. Тому дійте за всіма напрямами. Обов'язково хтось допоможе. Не забудьте розміщувати оголошення в безкоштовних газетах, на радіо, ТБ і тематичних сайтах.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті