Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Гроші в борг або кредит на Водафон (Vodafone / МТС)

Гроші в борг або кредит на Водафон (Vodafone / МТС)

Що таке гроші в борг Водафон? (Мтс)

Коли на мобільному рахунку в самий невідповідний момент закінчилися гроші, можна взяти кредит Водафон. Така послуга дозволяє завжди бути на зв'язку. З її допомогою можна здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення. Безперечними плюсами опції «Гроші на замовлення» , Яку пропонує компанія Водафон (МТС), є її доступність і мінімальна вартість:всьогоза3гривніможнаотриматинасвійтелефоннийрахунок20гривеньдлядзвінків,смс-повідомлень,оплати3g/2gінтернету,послугпередачіданих.всього3гривні-іабонентзавждизнаходитьсяназв'язкузізначущимийомулюдьмицілодобово.прицьомусім-картакористувачаповиннабутиактивною.дляотриманняопціїабонентповиненвідповідатикритеріям,яківисуваютьсякомпанією.тількивтакомувипадкуможнакористуватисяопцієювбудь-якийчас,цілодобово.цепов'язанозтим,щооператорнадаєабонентусвоєрідниймікрокредит.такапослугазгодитьсявбудь-який,навітьекстреноїситуації,наприклад:

 • поруч немає терміналу, ніде покласти гроші;
 • немає можливості зайти на сайт оператора;
 • не вистачає коштів на банківську карту для перекладу на мобільний рахунок;
 • абонент знаходиться в дорозі, за кермом;
 • немає часу або можливості поповнити баланс іншим чином.

Залежно від залишку по рахунку гроші приходять як на основний, так і на додатковий рахунок. Негативний баланс не є перешкодою для отримання кредиту. Vodafone кредит оформляється у оператора, а гроші повертаються пізніше. Завдяки безкоштовній відправці повідомлення про підключення, опція доступна кожному абоненту в межах України. Так як опція - одноразова, то не виникає проблем і з її відключенням. У цій статті розглянемо, як взяти гроші в борг Водафон. Тим часом не варто забувати про те, що сервіс є короткострокову позику. Тому абонент, беручи в борг 20 гривень, повинен віддати 23 гривні.

Які переваги гроші в кредит Водафон?

Будь-якому користувачеві очевидна користь Водафон гроші в кредит. Абонент отримує такі можливості:

 • елементарне оформлення послуги, так як умови її отримання мінімальні;
 • навіть після вичерпання балансу можна перебувати на зв'язку;
 • функцією можна скористатися в будь-якій ситуації, крім випадків заборгованості за попередніми кредитами;
 • отримані Водафон гроші в борг можна витратити на передачу даних і спілкування.

Як на Водафон взяти гроші в борг?

Коли на рахунку не залишилося грошей, абоненту потрібно виконати ряд простих дій:

 • набрати смс-повідомлення будь-якого змісту: текст може бути яким завгодно (приймаються навіть поодинокі знаки, наприклад, пробіл, точка і інші);
 • відправити його на сервісний номер 5010 (плата за відправку не стягується);
 • отримати повідомлення про підключення пакету послуг вартістю 20 гривень.
 • Відповідь на заборонену команду приходить відразу ж. Процедура займе всього кілька секунд. Перевірити стан головного рахунку можна шляхом відправлення USSD-команд за номером * 101 #;
 • додаткового - по команді * 101 * 10 #.

Для повторного підключення пакета потрібно повною розплатитися по боргу, після чого в потрібний момент направити команду на номер 5010.

Деньги в долг на водафон

На що можна витратити гроші в борг на Водафон? (Мтс)

Наданий пакет послуг «Гроші на замовлення» можна витратити на дзвінки і смс в межах України, а також на передачу даних. Отриманий займ з додаткового рахунку можна витратити на оплату інформаційно-розважальних сервісів. Якщо у абонента є підключення до тарифного плану Vodafone, то йому надаються:

 • послуги в роумінгу;
 • послуги міжнародного зв'язку;
 • періодичні платежі.

Гроші, взяті в борг, розходяться точно так же, як і звичайне поповнення балансу. Кошти, які знаходяться на бонусному рахунку, неможливо використовувати для здійснення дзвінків всередині мережі Водафон і МТС (Україна). Коли така послуга необхідна, то слід дочекатися мінусового балансу і запросити перерахування грошей на основний рахунок.

На який період часу надається послуга?

Термін дії наданого пакету послуг обмежений: 2 місяці за основним рахунком і 30 днів - по додатковому з моменту підключення. Фактично період кредитування триває до зарахування грошей на рахунок клієнта.

Якщо перед тим як взяти гроші в борг на Водафон на рахунку залишилося менше 0,02 гривень, то пакет підключається на основний рахунок. Коли баланс більше, то Водафон кредит надійде на додатковий рахунок. За основним рахунком перелік наданих опцій можна уточнити у оператора. Послуги, надані по додатковому рахунку, не можна використовувати для плати контент-послуг.

Як погасити кредит?

Після використання послуги Водафон гроші в борг на телефон абонента доведеться її оплатити. Як і за будь-який кредит, за розглянуту опцію доведеться заплатити відсотки у вигляді плати за використання сервісом. Робиться це просто: користувач кладе гроші на сім-карту, з якої списується 20 гривень і вартість послуги. Погашається борг як повністю, так і частинами, в залежності від внесеної суми. Якщо на рахунок переведено достатньо коштів, то в якості оплати за використаний пакет послуг зараховується 23 гривні (20 гривень плюс 3 гривні за користування сервісом). Коли суми поповнення балансу не вистачає для оплати наданої опції, то списується половина суми поповнення. Подібних поповнень рахунку телефону може бути безліч, поки діє пакет послуг. Користувачі зв'язку відзначають зручність функції тим, що додаткові комісії не стягуються. В першу чергу знімаються обов'язкові денні (місячні) платежі. Це пов'язано з тим, що для компанії оплата за тарифним планом більш пріоритетна, ніж погашення позики. Таким чином, спочатку списується абонентська плата, а потім вже - розмір заборгованості.

Абонент не зможе повторно взяти vodafone гроші в борг, поки попередній позику не буде погашений.

Кому доступний мікрокредит?

Перед тим як взяти кредит на Водафон потрібно враховувати, що отримати їх можуть тільки абоненти, що використовують послуги по передоплаті від трьох місяців з витратами понад 10 гривень за останній місяць. Перебувати потрібно на території України. Тільки таким користувачам надається можливість підключити пакет. Не допускається наявність заборгованості, якщо клієнт раніше вже користувався подібною опцією.

Чи можна відмовитися від послуги?

Спеціальних дій з відключення опції з боку абонента не потрібно. Щоб більше не користуватися опцією, потрібно тільки повністю погасити борг і більше не запитувати команду. Якщо клієнт передумав використовувати пакет, то скасувати операцію навряд чи вдасться. Однак можна зв'язатися з оператором контактного центру за номером 111 і спробувати вирішити питання з ним. Також в цих цілях надано додаток «My Vodafone».

Читайте також:

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті