Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Як взяти гроші в борг на Київстар

Як взяти гроші в борг на Київстар

Закінчилися гроші на рахунку мобільного пристрою - з подібною ситуацією може зіткнутися практично кожна людина, незалежно від фінансового і соціального стану. Поповнити баланс гаджета можна далеко не завжди. Оператор «Київстар» передбачив цей ризик і дав можливість перебувати на зв'язку постійно, використовуючи кредитні гроші. У статті зібрані часті питання на тему Кредит в Київстарі, які користувачі мобільних пристрій задають найчастіше, і відповіді.

Київстар кредит: що являє собою послуга «Екстра-гроші»?

Те, що про поповнення рахунку мобільного пристрою необхідно піклуватися заздалегідь, відомо всім. Але динаміка життя така, що ніхто не застрахований від випадковостей. Може бути так, що гроші закінчилися, а власник мобільного пристрою знаходиться за містом. Ні терміналу, а подзвонити потрібно, причому - терміново. Гроші від Київстар в борг допомогли багатьом. Послуга дозволяє оплачувати послуги зв'язку. Дзвінки, повідомлення, інтернет-серфінг - все це стає можливим. Крім того, грошима, взятими в борг, можна користуватися, перебуваючи за кордоном.

Гроші в борг Київстар: які особливості опції

Клієнти оператора «Київстар» можуть поповнити рахунок на 15-250 гривень. Конкретна сума кредиту залежить від умов тарифу, який використовується абонентом. Кредит від Київстар, отриманий на рахунок мобільного пристрою, можна витратити на такі цілі:

 • дзвінки на номери будь-яких операторів;
 • відправлення ММС- і СМС-повідомлень;
 • дзвінки абонентам, які знаходяться за кордоном;
 • інтернет-серфінг;
 • виконання щомісячної абонентської плати.
 • При необхідності, можна отримати Київстар кредит 5 грн для термінового дзвінка.

Київстар поповнення рахунку в кредит: від чого залежить сума наданого мікропозик?

Фактори, що впливають на конкретну суму Київстар кредит на рахунок абонента:

 • термін користування SIM-картою оператора;
 • кількість грошей, які вносяться на рахунок мобільного телефону впродовж останніх 3 місяців;
 • Київстар поповнення в кредит також залежить від сум, витрачених на оплату мобільних послуг.
 • Чим більше кожен з перерахованих параметрів, тим вище сума кредитних коштів.

Як взяти гроші в кредит на телефон Київстар під діючі кредитні програми?

Після 2 місяців абонент отримує право на отримання позикових коштів на послуги зв'язку.

Отсрочка платежа

програма "Відстрочка платежу" означає оплату зв'язку за фактом використання послуг. Кредитний ліміт встановлюється автоматично, в розмірі середньомісячних витрат на послуги зв'язку за останніми 4 місяців. Можливий запит індивідуального ліміту в межах 10-300%, максимальна сума становить 20000 гривень. Для того, щоб підключити послугу, необхідно виконати безкоштовний дзвінок 466*35 .

Экстра деньги

послуга «Екстра гроші» передбачає поповнення рахунку на телефоні в сумі 15-250 гривень. Отримані гроші можна витрачати на оплату будь-яких мобільних послуг, в тому числі - в роумінгу. Отже, як взяти гроші в борг на Київстар? Формат запиту на отримання позики - *117*1# . Якщо ви хочете отримати суму в борг без комісії, потрібно відправити знакова поєднання - *117*250# .

Київстар гроші в борг: яка вартість надання послуги?

Послуга Київстар гроші в кредит - безкоштовна. Якщо ви уклали договір про співпрацю з оператором, то підключаєтеся до програми автоматично. Сума позики дорівнює витратам по абонентській платі за місяць.

Які вимоги до абонента для отримання грошей?

Типові вимоги полягають в наступному:

 • термін користування послугами оператора не менше 3 місяців;
 • сума загальних витрат на зв'язок за весь період - більше 7 грн;
 • відсутність заборгованостей за попередній період.

При дотриманні перерахованих умов ніяких проблем з отриманням мікропозик не буває. Оператор надає клієнтам короткочасний кредит на зв'язок.

Поповнити рахунок Київстар в борг: якими сервісними телефонами можна скористатися при оформленні позики

Якщо баланс на телефоні нульовий, а ви хочете виконати терміновий дзвінок, користуються швидким дзвінком *117*1# , Щоб отримати, наприклад, Київстар кредит 20 грн. Для миттєвої звірки балансу на мобільному пристрої використовують команду *109# .

Система безперервно удосконалюється, підвищується якість обслуговування. Працівники оператора надають консультаційні послуги абонентам.

Чи виконується перевірка даних абонента перед тим, як замовити гроші в борг на Київстар?

Після того, як користувач відправив запит *117*1# , USSD-система перевіряє дані абонента. Якщо будь-які обмеження (термін користування, витрати на послуги зв'язку, заборгованість) відсутні, то мікрокредит від Kyivstar надається практично миттєво.

Як виконується погашення боргу?

Сенс послуги в тому, щоб абонент мав можливість перебувати на зв'язку навіть в тому випадку, якщо власні гроші на рахунку вичерпані. Перед тим, як як взяти в борг на Київстар, запитувати «Швидкі гроші», необхідно пам'ятати про те, що протягом кількох днів позика має бути погашений. В іншому випадку, сума списується частинами, у міру поповнення рахунку. В ідеальному варіанті, сума при поповненні повинна перевищувати розмір заборгованості + комісія. Якщо суми, внесеної на рахунок, недостатньо, то подальше списання буде виконано після чергової транзакції.

Чи є можливість, щоб пристрій запитував конкретної суми?

У цьому допоможе команда *117*(необхідна сума)# . Можна попросити суму в розмірі 10-75 гривень. Це дає можливість отримати позику на рахунок, якщо подзвонити потрібно терміново, а терміналу або банкомату поблизу немає. Наприклад, оформлення Київстар кредит 50 грн виглядає так: *117*50#.

Чи можливе автоматичне кредитування?

Така послуга існує. Сенс її в тому, що, колись власний баланс буде витрачено, на рахунок автоматично надходить невелика грошова сума. Гроші в кредит Київстар в автоматичному режимі - це дуже зручно. Активувати поповнення мобільного рахунку в борг у автоматичному режимі можна за допомогою команди *117*7#. Однак при цьому потрібно стежити за рахунком мобільного пристрою, щоб не допустити мінусового балансу. Уникнути подібних проблем можна, якщо стежити за балансом і виконувати своєчасне поповнення рахунку згідно з тарифом. Гроші в кредит - це завжди відповідальність.

Як відключити послугу?

Як взяти кредит на Київстар, - зрозуміло. Чи є можливість відключити послугу? У разі, якщо необхідності в отриманні позикових коштів немає, можна скористатися командою *117*8#.

Чи можна скористатися послугами МФО для поповнення телефонного рахунку?

Така можливість є. Перевага співпраці з МФО полягає в тому, що, крім послуг зв'язку, гроші можна використовувати на такі цілі:

 • виконувати переклади на інші номери;
 • робити покупки в інтернет-магазинах;
 • виконувати платежі: адміністративні стягнення, кредити, роботи, послуги;
 • переводити гроші на картки банку (свої або чужі).

Переваг у такого підходу безліч. Скористатися послугами МФО можна, якщо ви забули номера команд, які необхідні для зв'язку з оператором. Документів при цьому потрібно мінімум: копія паспорта. На розгляд заявки йде близько 20 хвилин, потім сума позики зараховується на рахунок мобільного гаджета.

Читайте також:

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті