Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Гроші в борг на Лайф (Lifecell / Life). Кредит на Lifecell

Гроші в борг на Лайф (Lifecell / Life)

Випадки, коли потрібно терміново зателефонувати, а гроші на рахунку мобільного телефону закінчилися, - на жаль, не рідкість. Швидко поповнити рахунок теж не завжди виходить. Взяти гроші в борг Лайф (Lifecell) на послуги зв'язку - відмінне рішення проблеми. Порядок отримання мікрокредиту для продовження спілкування відомий не всім. Наведемо найпопулярніші питання, що задаються клієнтами, охочими дізнатися, як на Лайф взяти гроші в борг, і відповіді на них.

Кому може знадобитися послуга?

Питання, як брати гроші в борг на Лайф, виникають у людей, коли сума на рахунку мобільного пристрою виявилася вичерпана:

 • гроші закінчилися після тривалих розмов;
 • знаходження в роумінгу;
 • підключення випадкової послуги;
 • користування мобільним інтернетом без застосування спеціальних пакетів.

Якщо врахувати, що у багатьох людей не прості кнопкові гаджети, а смартфони, користування якими передбачає частий вихід в інтернет, - негативний баланс - нерідке явище, тому питання, як взяти кредит на Life, дуже актуальне. Є чимало людей, для яких відсутність грошей на рахунку не є великою проблемою. Є можливість для прийому вхідних дзвінків, а решта не так важливо. Зовсім інша справа - люди, яким за родом діяльності потрібно не просто постійно перебувати на зв'язку, а й мати можливість телефонувати іншим абонентам. В іншому випадку, їх ділова репутація буде перебувати під загрозою. Маючи в своєму розпорядженні інформацією, як взяти кредит на Лайф (Лайфселл) і отримуючи при необхідності на рахунок суму в борг, люди підтримують цілодобову доступність зв'язку.

На що можуть бути витрачені позикові гроші, отримані на рахунок мобільного телефону?

Грошова сума, отримана в борг, може бути витрачена на всі види мобільних послуг, відповідно до тарифного плану. Умови, необхідні, щоб взяти кредит на Лайф:

 • мінімальний термін користування SIM-картою - 3 місяці;
 • поповнення мобільного рахунку за 60-денний термін як мінімум на 15 гривень.

Гроші в борг на Life: яка плата за послугу?

Багатьох цікавить не тільки питання, як взяти гроші в борг Лайф, але і величина оплати за послугу. Нарахування грошей Лайф - безкоштовне. Активація послуги як така не вимагає додаткової оплати за умови, якщо за 3 календарні дні рахунок буде поповнений, а борг - повернуто. Якщо вказаний період перевищено, потрібно сплатити комісію:

 • для 5-гривневої позики комісія складає 2 грн;
 • від 10-40 грн оплата становить 3 грн.
 • Розмір суми, яку можна взяти в борг, коливається в межах 5-100 грн.

Гроші на рахунок в борг Лайф: від чого залежить розмір одержуваної суми?

На розмір мікрокредиту впливають такі фактори, як величина витрат на мобільний зв'язок і тривалість абонентського стажу. Розмір наданої суми регулюється автоматично, тому самостійно змінити розмір позики не можна.

Як замовити гроші в борг Лайф?

Оформити замовлення можна наступними способами:

 1. наберіть на мобільному пристрої * 117 * 1 #, а потім - виклик;
 2. запит * 123 # (буде потрібно підтвердження);
 3. скористатися сервісом «My Lifecell» - це оптимальний варіант для активних користувачів інтернету;
 4. подзвонити в call-центр. Для мобільного пристрою номер телефону 5433, для стаціонарного - 0800205433.
Деньги в долг на лайф (lifecell)

Платити за дзвінки на сервісні номери не потрібно. Як правило, абонент легко справляється з цим завданням, оскільки голосової підказувач вказує порядок дій. Після того, як оформлення завершено, гроші в кредит Лайф дійсні протягом семи днів.

Які санкції на мене чекають при несплаті грошей, узятих в борг?

Якщо ви цікавитеся, як отримати гроші в кредит на Лайф, необхідно знати, що повернення суми, взятої в борг, обов'язковий. В іншому випадку, номер буде відключений від послуг оператора. Його працездатність буде відновлена ​​після сплати заборгованості.

Чи є ще способи отримання грошей на мобільний зв'язок?

Один з найпростіших способів - звернення до представництва оператора. Порядок дій при цьому наступний:

 1. звернутися до менеджера;
 2. надати паспорт власника номера;
 3. вказати номер телефону.

Тепер залишається трохи почекати, поки послуга кредитування буде підключена.

Які основні переваги користування послугою?

Отримання кредитних коштів на Лайф має такі переваги:

 • можливість безкоштовного користування додатковими грошима протягом 3 днів. Якщо до завершення даного терміну рахунок буде поповнено (а, значить, позику повернутий), платити за кредит не потрібно;
 • додаткові кошти розблоковуються тільки після того, як основна сума на рахунку буде повністю вичерпана. Відповідно, поки на рахунку абонента є хоча б одна копійка, позикові кошти не використовуються і платити за них не потрібно.

Як можна перевірити залишок грошей на рахунку?

Контролювати витрачання додаткових коштів можна, набравши номер * 111 #. При цьому клієнт бачить як залишок основної суми на рахунку, так і величину додаткових коштів, які йому доступні. Як тільки основна сума вичерпана, клієнт бачить дату, до якої можна використовувати позикові кошти без сплати комісії. Аналогічна перевірка може бути проведена, якщо набрати номер * 111 * 111 #.

Остаток денег на счету лайф

Чи можна відключити послугу, якщо необхідність в ній відпала?

Якщо вас цікавить, як відключити кредит на Лайф, - відповідь одна:ніякихдодатковихдійвиконуватинепотрібно.послугаавтоматичнодеактивуєтьсяприпоповненнірахункунасуму,яканеобхідна,щобповернутипозику.якщопротягомтижняприводунебудепоповнено,уваснебудеможливостіскористатисядодатковимбалансомдопоповненнярахункунапотрібнусуму.єйіншийспосіб,яквідключитигрошівборглайф: набрати команду * 123 #, а потім вибрати із запропонованого списку відповідну опцію.

Коли можуть знадобитися послуги МФО?

Звернення до стільникового оператора, без сумніву, зручно, але не завжди можливо. Буває, що людина просто забув знаково-цифрову комбінацію з «гратами» та «зірочками», а звернення в службу підтримки вимагає певних тимчасових витрат (та й відповідний телефон не завжди є під рукою). Це не завжди зручно, особливо якщо потрібно зробити терміновий дзвінок. До переваг послуги мікрокредитування відносяться:

 • швидкість (часовий проміжок між зверненням і отриманням грошей становить 15-20 хвилин);
 • мінімум документів - потрібно тільки паспорт;
 • фахівець мікрокредітной організації працює з усіма потенційними клієнтами;
 • перерахування необхідної суми на мобільний номер виконується в лічені секунди.

Природно, що взяту в борг суму доведеться повернути в МФО з відсотками. Зате ви зможете вчасно виконати терміновий дзвінок.

Читайте також:

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті