Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Інтернет в кредит від Укртелекому

Інтернет в кредит від Укртелекому

Після закінчення терміну надання інтернету і відсутності на депозиті грошей, «Укртелеком» пропонує всім абонентам послугу кредиту довіри на 7 днів. Протягом тижня доступ до всесвітньої павутини підпадає під дію поточного тарифного плану.

Можна продовжувати користуватися інтернетом і погасити абонентську плату будь-яким доступним способом. Розберемося нижче, що таке кредит від «Укртелекому», як підключити таку опцію, її плюси і підводні камені. Торкнемося тарифи і можливу переплату по кредитуванню.

особливості пропозиції від «Укртелекому»
укртелеком кредит на 7 дней


Якщо не встигли погасити борг по інтернету, то вихід є. Компанія «Укртелеком» пропонує своїм користувачам кредитний період для оплати послуг. Той діє протягом тижня, поки сплачені гроші надходять на рахунок. Це пов'язано з тим, що не всі погашають абонентську плату через сайт компанії за допомогою банківської картки.

Деякі гасять борг у відділеннях «Укрпошти», «Ошадбанке» або «Приватбанку». В результаті гроші від банку до оператора інтернет-послуг можуть йти кілька днів. Щоб абоненти не страждали, доступний інтернет в кредит від «Укртелекому».

Отримати його можна з домашньої лінії, зайшовши на сайт http://cc.ukrtele.com. Там відкриється опція «кредитний період». Достатньо лише надіслати запит, давши згоду на пролонгацію послуг, і протягом 5 хвилин заявка буде розглянута і затверджена. Можна далі користуватися послугами провайдера.

До умов кредиту на 7 днів від «Укртелекому» можна віднести:

 • Послуга автоматично активується відразу після створення заявки на порталі цк.укртеле.ком .
 • Ціна активації - 0 грн.

Через 7 днів кредитний період закривається. Потім почне діяти стандартний оплачений термін користування мережею за вирахуванням 7 днів, які пішли на кредит довіри.

Правила використання інтернету в борг

Якщо не встигли вчасно погасити рахунок чи ні грошей, забули про платіж, але послуги потрібні прямо зараз, то використовуйте кредит від «Укртелекому». Для це активуйте послугу на сайті http://cc.ukrtele.com.Правила користування кредитом:

 • За програмою абонент отримує всесвітньої мережі Інтернет лише на 7 календарних днів.
 • Протягом тижня потрібно в повному обсязі провести погашення всіх послуг по тарифу (згідно з умовами чинного договору).
 • Підключити кредит на 7 днів від «Укртелекому» можна не частіше 1 разу протягом 1-го календарного місяця.
 • Якщо протягом тижня не був погашений рахунок, то інтернет буде заблокований.
 • Після активації кредиту, ви зможете відразу користуватися інтернетом.
 • Кредитний період може бути активований як за бажанням абонента, так і з ініціативи оператора компанії. Останній варіант - на прохання клієнта, якщо заявка підключається по телефону через колл-центру.

Платити за цю опцію не потрібно. Повторне замовлення послуги протягом 1-го періоду неможливий. Другий кредитний термін буде відкритий тільки після оплати заборгованості за перший кредит.

Переваги кредиту довіри від провайдера

З урахуванням того, що послуга абсолютно безкоштовна, то відстрочка платежу має багато плюсів для абонента. Для початку можна користуватися всесвітньою павутиною, а оплатити послуги пізніше.

До додаткових плюсів кредиту на 7 днів від «Укртелекому» можна віднести:

 • Оплата послуг зв'язку після фактичного їх використання.
 • Активація опції доступна в будь-який час доби без урахування вихідних і святкових днів.
 • За користування мережею в борг компанія не нараховує комісій та додаткових платежів.
 • Діє зручна система нагадування та інформування користувача про необхідність внести оплату.
 • Програма доступна для всіх клієнтів «Укртелекому», незалежно від абонентського стажу і розміру рахунку.

Скористатися послугою за стандартом можуть абоненти-фізособи і юрособи, які обслуговуються за договором.

ВАЖЛИВО!

Підключення відстрочки по оплаті рахунку недоступно клієнтам, чия адреса зареєстрований на території АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Всі користувачі інтернету від «Укртелеком» будуть отримувати регулярно СМС, що кредитний період закінчується. Додатково фірма відправляє повідомлення про те, коли і яку суму доведеться внести на рахунок.

Якщо не погасити борг після кредиту

Всім користувачам надається можливість протягом тижня погасити рахунок за користування інтернетом в кредит. Оплату потрібно внести в розмірі 100%, тобто за місяць одним платежем. В іншому випадку компанія блокує доступ в мережу, а також додаткові сервіси та користування обладнанням в рамках пакету послуг.

Пам'ятайте, що абонентська плата за ваш пакет знімається в повному обсязі до кінця поточного місяця. Тому просто поповніть рахунок, щоб і далі продовжувати користуватися послугами.

укртелеком интернет в кредит

Як оплатити борг

Щоб погасити щомісячну заборгованість найвигідніше це робити на сайті оператора послуг. Заходьте за посиланням https://ukrtelecom.ua/payment/#pay-bill. Потрібно мати на руках карту Visa або MasterCard будь-якого банку в Україні. Вона повинна бути доступною для проведення оплати через інтернет.

Таку інформацію можна уточнити через оператора інформаційної підтримки вашого фінансової установи. Контакти є на зворотному боці пластика. Якщо ніяких обмежень немає на проведення операцій в мережі, то можна погасити рахунок «Укртелеком».

Дії такі:

 1. Вказуємо номер телефону в форматі +380 ХХ ХХХ ХХ ХХ або номер особового рахунку - 16 цифр без пробілів, які потрібно поповнити.
 2. Забиваємо в форму оплати параметри картки - CVV2 / CVC2 код, період дії та номер з 16 цифр на лицьовій стороні пластика.
 3. Суму до погашення в гривнях.

Поповнити рахунок «Укртелеком» на сайті просто, якщо знаєте номер телефону. В іншому випадку зверніть увагу на підлогу ( «тіл») в паперовій квитанції або зв'яжіться з колл-центром постачальника послуг.

укртелеком кредит на 7 дней подключить

При погашенні рахунку через форму на сайті немає комісії. А гроші зараховують на особовий рахунок протягом доби. До інших варіантів оплати можна віднести ТОВ «ФК МБК» (Portmone.com), ПАТ КБ "Приватбанк", ПАТ "Сбербанк", ФК "Герц", ПАТ "ПУМБ", ФК "Контрактовий дім" (EasyPay), Ibox bank. Після введення номера телефону або особового рахунку через сайт Portmone або платіжні термінали, ви побачите суму боргу до оплати.

Як уточнити суму до оплати

Компанія «Укртелеком» рекомендує погашати рахунок якомога швидше, але не пізніше 20-го числа місяця, який слідує за розрахунковим періодом для безперервного користування послугами. Важливо пам'ятати, що провайдер працює по авансової системі оплати рахунків. Саме тому вигідно гасити аванс для безперервного користування послугами. В іншому випадку врятує на час кредит на 7 днів від «Укртелекому»

Уточнити баланс особистого рахунку (тобто мінусовій залишок для оплати послуг) можна різними способами:

 • В електронному або паперовому варіанті.
 • За номером служби підтримки 0 (800) 506800. У межах України вихідні дзвінки з номерів українських операторів на цей номер безкоштовні.
 • На сайті в особистому кабінеті.

Після погашення рахунок можна отримати по електронній пошті, в паперовому вигляді або самостійно, якщо сформувати платіжку на сайті «Укртелекому». Українська компанія на офіційному сайті рекомендує відмовитися від паперової форми рахунки для збереження природи.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті