Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Безвідсоткові кредити на 2 місяці

Список мікрофінансових організацій видають кредити на 2 місяці (60 днів) в Україні

Ми підібрали вам 1 пропозицій
Дата оновлення: 04 січня 2021 р. 15:54

Розумна позика в Лоанi

0,6%

cтавка

30-365 дн.

термін

до 25000 грн

сума

Кредит онлайн на 2 місяці: швидке рішення проблем!

Гроші - це не те, через що варто переживати. За допомогою сервісу topcredit.com.ua можна переглянути актуальні пропозиції МФО всієї України і підібрати для себе найбільш вигідні умови. На сайті представлені компанії з діючою ліцензією і позитивним іміджем, в яких взяти кредит онлайн на 2 місяці займе всього 10-20 хвилин.

Онлайн займ на 2 місяці - це вигідно!

Оформити позику на карту на 2 місяці можна навіть без відсотків:самедлятакогоневеликоготермінумфопропонуютьпільговіумовидлясвоїхклієнтів.дляпозичальникацеможливістьвирішитисвоїфінансовіпроблеми,неоплачуючикористуванняпозикою,акомпаніїотримуютьнадійногоклієнта,якийсумлінноставитьсядозобов'язань.швидкийзаймна2місяцівигіднийізіншихпричин:

 1. Швидка автоматична перевірка анкети користувача ськоррінгової системою. Клієнту не потрібно чекати, поки до нього дійде черга: як тільки заявка надходить в базу МФО, вона відразу ж аналізується програмою. Завдяки блискавичної перевірці, отримати кредит онлайн на 2 місяці можна в лічені хвилини.
 2. Можливість погасити позику на два місяці через тиждень або, навпаки, продовжити термін до місяця. МФО лояльні до своїх клієнтів, тому дозволяють їм самостійно вирішувати, коли оплачувати кредит.
 3. Відсутність переплати: завжди можна знайти позику на 2 місяці без відсотків. У topcredit.com.ua зібрана найповніша база діючих МФО, що пропонують привабливі умови для нових клієнтів. За допомогою сервісу можна знаходити пропозиції, не переплачуючи відсотки.

Чому МФО пропонують безпроцентний кредит на 2 місяці

Користувачі, які вже брали кредит на 60 днів без відсотків, не задаються питанням про те, який зиск МФО і чи немає прихованих умов, але новим клієнтам здаються підозрілими пропозиції компаній. На перший погляд невигідно давати позичальникам користуватися фінансами організації безкоштовно, але безвідсотковий кредит доступний тільки для нових клієнтів в рамках акції.

Надаючи вигідні умови, МФО покращує свій імідж, підвищує лояльність клієнта, поповнює свою клієнтську базу. Акції діють для залучення нових користувачів, тому компанії важливо вже при першому співпраці зарекомендувати себе з кращого боку. У topcredit.com.ua ви завжди знайдете пропозиції від різних МФО під 0-0,01%.

Хто може взяти позику на 2 місяці

Оформити кредит на 2 місяці може будь-який повнолітній житель України. Більшість компаній схвалюють 95-96% заявок, що надходять в систему. Відмови трапляються через помилки при заповненні анкети, а також при вказівці невірних даних про себе. Для того, щоб взяти кредит на 2 місяці, знадобиться наступне:

 1. Наявність документів: паспорт, ІПН. Є МФО, які не можуть звертатися паспорт або ІПН, а також компанії, де не потрібно сканувати документи і завантажувати їх на сайт. У topcredit.com.ua передбачена можливість вибірки позик в залежності від уподобань користувача.
 2. Карта банку України: може бути дебетової або кредитної, також підійде зарплатна або соціальна. Необхідно, щоб на рахунку було 1 грн, гроші знадобляться для перевірки рахунку до переказу коштів від МФО.
 3. Заповнення анкети про себе, в тому числі визначення приблизного доходу і суми обов'язкових виплат. Ці дані дозволять правильно оцінити кредитоспроможність користувача і підібрати займ на 2 місяці на карту, яка не буде занадто обтяжувати сімейний бюджет.

Як взяти кредит на 2 місяці без відсотків

Щоб оформити кредит на два місяці, не потрібно збирати пакет документів або їхати в офіс банку:заповнитианкетуможнанасайті,аотриматигрошінакартуаборахунок.саменатермін2тижнімфонайчастішепропонуютьбезвідсотковіпозики,якіможнаоформитичерезсервісtopcredit.com.ua.дляцьогопотрібнозробитикількапростихкроків:

 1. Вкажіть бажану суму і термін 2 тижні на головній сторінці topcredit.com.ua, щоб отримати добірку пропозицій по вашим критеріям. Важливо не перевищувати розмір позики більш, ніж на 60% від свого доходу: МФО намагаються видавати кредити не більше 40% від зарплати користувача, щоб зберегти його платоспроможність.
 2. Порівняйте пропозиції різних МФО, відкривши умови кожного з них. Натиснувши «Детальніше» в віконці кредитної компанії, можна переглянути вимоги до клієнта і умови видачі позики, не переходячи на сайти МФО.
 3. Оцініть свої фінансові можливості: якщо терміну в 2 тижні буде недостатньо, щоб розрахуватися з МФО, то варто вибрати інший проміжок, щоб не псувати свою кредитну історію і не оплачувати штрафи за прострочення. Якщо віддати позику онлайн на 2 місяці не виходить за 60 днів, то краще звернутися в кредитну організацію і скористатися пролонгацією. Так клієнт уникне переплати і зможе надалі користуватися послугами МФО.
 4. Вибирайте вигідні пропозиції. На території України діють сотні МФО, багато з яких пропонують новим позичальникам пільгові умови. За допомогою topcredit.com.ua ви зможете знаходити акційні пропозиції від надійних компаній і користуватися позикою на вигідних умовах.
 5. Перейдіть на сайт МФО для подальшого оформлення заявки. При виникненні питань ви можете написати в чат topcredit.com.ua або уточнити інформацію на сайті кредитної компанії.

Кращі МФО України: як знайти

Особисті дані, а також копії паспорта - це серйозна конфіденційна інформація, яка не повинна потрапити в руки шахраїв. Саме тому важливо шукати МФО НЕ через пошукові системи, а через спеціальні сервіси. На topcredit.com.ua представлені тільки компанії з дозволом на фінансову діяльність. Всі дані, які користувач залишає на сайті, захищені і не можуть бути передані третім особам.

З topcredit.com.ua ви можете сміливо взяти кредит онлайн на 60 днів, вибравши свої умови. Безпроцентні пропозиції, знижені ставки, можливість збільшення терміну кредитування і дострокове погашення без штрафів і комісій - це можливості, які пропонують перевірені МФО.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті