Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Кредит з 19 років в Україні

Ми підібрали вам 23 пропозицій
Дата оновлення: 04 січня 2021 р. 23:00

Займ в Miloan

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в Швидко Гроші

2,0%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Позика онлайн в Тенго

1,0%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в MyCredit

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 6000 грн

сума

Позика на карту в Зекредiт

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в СreditKasa

0,01%

cтавка

1-27 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Кредит онлайн в Лоанi

0,5%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 25000 грн

сума

Кредит онлайн в Money4You

0,01%

cтавка

2-30 дн.

термін

до 7000 грн

сума

Кредит онлайн в Alexcredit

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Мікрокредит в Kumo

1,99%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Кредит онлайн в Credit7

0,01%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Онлайн займ в MyWallet

0,9%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Мікропозика в Monetka

1,5%

cтавка

3-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Кредит онлайн в Є-Гроші

0,0%

cтавка

1-31 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Манизайм в Moneyveo

0,5%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Мікрокредит в Mister Cash

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Кредит онлайн в CreditUp

1,9%

cтавка

3-14 дн.

термін

до 8000 грн

сума

Позика в Качай Грошi

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 10000 грн

сума

Мікропозика в Oncredit

1,9%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3600 грн

сума

Флэш Позика в Flash Cash

1,7%

cтавка

1-28 дн.

термін

до 5000 грн

сума

Кредит онлайн в ForzaCredit

0,01%

cтавка

5-30 дн.

термін

до 4000 грн

сума

Позика в GoFinGo

1,85%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 3000 грн

сума

Swizo

Позика в Swizo

0,01%

cтавка

1-30 дн.

термін

до 15000 грн

сума

Не працює

Вимоги до віку першої позики Мінімальний вік:
18 років
Максимальний вік:
90 років
Вимоги до віку повторного позики Мінімальний вік:
18 років
Максимальний вік:
90 років
Найчастіше беруть кредит у віці 52 ріка
Ставки першої позики Мінімальна ставка:
0,0%
Максимальний ставка:
2,0%
Ставки повторного кредиту Мінімальна ставка:
0,0%
Максимальний ставка:
2,0%
Середня процентна ставка в МФО 1,0%
Термін розгляду заявки Мінімальна термін:
3 хв
Максимальний термін:
20 хв
Середній термін розгляду заявки 11 хв

Для молоді, яка не встигла заслужити довіру банків, пошук і отримання позики може обернутися довгим квестом. Хоча законодавство і програми кредитування дозволяють взяти кредит з 19 років Україна, але на ділі здобувачі отримують відмову за відмовою.

Банки приймають рішення про видачу грошей на підставі загальних оцінок, виставлених юному позичальникові за різними параметрами. Відповідь дає скорингова система. У розрахунок приймається сума балів, яку «заслужив» людина.

В якому віці видають позики фізособам

Вік - це лише один з факторів, що підлягає оцінці кредитної компанією. Юність відноситься до негативного критерієм, так що люди до 30 років менше отримують балів в системі оцінки. Але банки готові видати кредит з 19 років, але за умови, що з іншими параметрами у студента все добре.

Українське законодавство, яке регламентує роботу кредитних установ, передбачає можливість подачі заявки на позику з 18 років. Таким чином, всі люди, які досягли повноліття, можуть нести турбують відповідальність перед законом за свої вчинки. До 18 років за дитину відповідають батьки.

Реальна картина кредитування в 19 років така, що отримати схвалення від банку можна найчастіше з 21 року. Але кредитну карту можуть видати і раніше, головне мати джерело офіційного заробітку. І зарплати повинно вистачати на покриття боргу.

Таку політику банку можна легко пояснити. Кредитор передбачає всі ризики видачі позики, намагається отримати максимальний прибуток від угоди. Фінансовим компаніям невигідні неповернення. Якщо хлопець не був покликаний в армію в 18 років, так як вступив до ВНЗ, значить найближчим часом він буде вважатися надійним в плані повернення заборгованості. Гарантією оплати може служити стипендія, офіційна зарплата або підробіток в ненавчальних час.

Що впливає на позитивне рішення

Якщо користуватися банківськими продуктами з 18 років, то можна отримати кредит з 19 років без відмови в тій же установі або МФО. За півроку покладіть кошти на депозит, замовте кредитку на мінімальний ліміт, оформите дебетову картку для отримання стипендії. Попрацюйте над своїм іміджем ідеального позичальника, тоді буде простіше отримати гроші в борг на вигідних умовах.

На вік вплинути 19-річному претендентові позики важко. Але сама людина може підвищити свої шанси на схвалення кредитної заявки:

 • Знайти офіційну роботу, підробіток, добре здавати іспити, щоб мати можливість протягом півроку отримуватимуть стипендію. Можуть видати мікропозик на телефон в супермаркеті. Якщо погасіть його вчасно, то зможете претендувати на більші суми грошей.
 • Забезпечте собі стаж на підприємстві до півроку. Хоча деякі фінансові установи готові прокредитувати тільки при наявності річного стажу роботи.
 • Наявність позитивної кредитної історії. Важливо її сформувати до 19 років своїми руками. Досить взяти невеликий торговий кредит в магазині побутової техніки та вчасно його закрити. Така інформація одразу потрапить в ваша особиста справа в БКІ.
 • Оформляйте банківські продукти в одній установі. Це підвищить лояльність організації до вас. Станьте постійним клієнтом одного банку.
 • Не відмовляйтеся підписати, оплатити або забезпечити додаткові фінансові інструменти, які гарантують повернення коштів банку. Це страховка, пошук поручителів, надання застави або повного пакета документів.
 • Деякі установи надають кредит з 19 років без поручителів і довідок про доходи. Розмір заробітку можна підтвердити альтернативними способами, а не тільки довідкою за формою 2-ПДФО.

Використовуйте можливості сервісів експрес-кредитування

Кращий вибір в такій ситуації - це взяти швидкий кредит з 19 років без роботи онлайн. Гроші молодим людям частіше потрібні «ще вчора», а чекати рішення банку днями немає можливості. Найпростіше звернутися в МФО (мікрофінансові організації).

Вимоги до майбутнім клієнтам у них набагато м'якше, ніж в ломбардах або банках. Там не так загострюють увагу на віці. На мікрокредит з 19 років можуть розраховувати не тільки студенти, а й мами в декреті, пенсіонери, люди без офіційного заробітку, інваліди. З документів важливо мати на руках особистий паспорт, ІПН, а також діючу банківську картку.

Особливості оформлення кредиту в МФО

Щоб отримати експрес-кредит в Україні, необхідно зібрати невеликий пакет документів, звернутися в наземний офіс або створити заявку на кредит онлайн. При першому зверненні на віддалене заповнення анкети піде в середньому до 15 хвилин. В майбутньому взяти в борг можна всього в пару кліків мишкою.

Процедура для постійних клієнтів проходить за хвилину. Система знає все персональні дані людини, тому швидше видає гроші. Не потрібно нікуди їздити, шукати довідки або ліквідну заставу. Відповідь скажуть відразу.

Щоб отримати кредит з 19 років без довідок про доходи, слід відповідати простим параметрам:

 • Надати карту банку.
 • Вказати свій ІПН і паспортні дані, номер мобільного телефону.
 • Не допускати прострочень при оплаті позики, інакше кредитна історія буде зіпсована. І в майбутньому буде важче отримати позику не тільки в банку, але і в МФО.
 • Мати доступ до мережі.
 • Якщо з якихось причин не зможете вчасно повернути борг, то багато МФО пропонують послугу пролонгації позики. Це зручно. У цьому випадку дата оплати заборгованості продовжується ще на 10-30 днів.

Попередньо слід погасити тільки відсотки на дату пролонгації позики. У цьому випадку компанія зберігає всі нараховані бонуси за програмою лояльності для своїх клієнтів. Позичальники можуть уникнути псування кредитної історії, оплату неустойки.

Що вибрати - банк або МФО

Якщо потрібно отримати мікропозик з 19 років, то слід заздалегідь визначитися для себе, де будете брати кредит під відсотки. З огляду на різні програми в банках і МФО, переплата буде істотно відрізнятися. Рекомендуємо провести порівняльний аналіз плюсів і мінусів банку і мікрофінансової компанії, щоб вибрати для себе оптимальний варіант.

МФО від банку відрізняється наступними параметрами:

 • Ліміт кредиту в банку вище, ніж в МФО. Останні компанії кредитують на невеликі суми «до зарплати».
 • Термін погашення боргу в банку становить 5 років, а в мікрофінансової компанії - до місяця.
 • Онлайн мікропозик 19 років простіше отримати в інтернеті в МФО, ніж звертатися до банків. Останні видають гроші частіше з 21 року. Деякі кредитори просять платоспроможних поручителів. З сервісом онлайн-кредитування нічого такого не буде.
 • У кредитної компанії попросять 2 документа - паспорт та ІПН. У банк доведеться нести повний пакет.
 • Графік роботи в банку стандартний, а ось МФО видає кошти навіть вночі, без урахування вихідних і святкових днів.
 • Для багатьох МФО - запорука швидких і простих кредитів. Взяти позику можна вигідніше і зручніше. Але кожна людина сама приймає рішення, і несе за нього відповідальність.

Коментарі 0

Ваш email не буде доступний на сайті