Цей сайт використовує cookie для того, щоб краще задовольняти вашим потребам і щоб ви отримували найкращий досвід взаємодії з сайтом. Це роблять багато хто, але ми говоримо про це відкрито. Якщо ви продовжуєте користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтеся з цією політикою про файлах cookie

Дізнатися більше Я розумію

Підбір фінансових продуктів в банках та МФО

«Топкредіт» — це агрегатор фінансових продуктів українських банків і МФО. Рейтинг банків і МФО, відгуки клієнтів і боржників, калькулятор переплат, статті про фінанси і кредити. Вкажіть суму і отримаєте пропозицію від МФО і банків в продовж декількох хвилин через наш сервіс.

Підбір фінансових продуктів в банках і МФО від topcredit.com.ua
Позики на карту
Позика на карту

Вигідні позики на карту

Розстрочки від магазинів
Розстрочки від магазинів

Кредити від магазинів без банку

Кращі пропозиції місяця

6 переваг сервісу topcredit.com.ua

Вигідні умови

Вигідні умови

Ми зібрали пропозиції партнерів, які готові видавати позики під низькі відсотки. Компанії роблять це для залучення нових клієнтів. Часом позику можна взяти до 1%

Доступні позики для кожного

Доступні позики для кожного

Наші партнери готові давати позики широкому прошарку населення. Не обов’язково мати хорошу кредитну історію або офіційне працевлаштування

Чесні ставки без обману і переплат

Чесні ставки без обману і переплат

Ми перевіряємо умови наших партнерів і інформуємо вас про реальну процентну ставку по кредиту

Миттєве отримання грошей

Миттєве отримання грошей

Велика частина компаній видають позики за 15-20 хвилин

Кредитування 24/7

Кредитування 24/7

Ви можете взяти позику навіть вночі

Безпечно

Безпечно

Наші партнери мають державні ліцензії та діють в рамках законодавства України

Наші статті про фінанси і кредити

Про сервіс «Топкредіт»

Топкредіт (topcredit.com.ua) — український сервіс по підбору фінансових продуктів онлайн. Ми допомагаємо нашим користувачам шукати і порівнювати пропозиції по кредитах від банків і МФО. Також ми інформуємо населення про банківські і фінансові події, пишемо статті про фінанси, складаємо фінансові лайфхаки, радимо як брати позики і підвищуємо фінансову грамотність українців.

Наша місія — зробити фінансовий ринок прозорим і зрозумілим пересічному громадянину нашої країни.

Ми збираємо і агрегуємо інформацію про всі доступi фінансови продукти в Україні, таки як кредити, мікрокредити, кредитні картки і.т.д, обробляємо її, перевіряємо на достовірність і даємо вам в зручному і зрозумілому вигляді. Ми перевіряємо ставки та умови, щоб ви могли бути впевнені в своєму виборі, а також даємо експертні рекомендації.

В нашій компанії працюють досвідчені фахівці, аналітики фінансового ринку. Їх завдання дати вам правильну і достовірну інформацію, підтверджувати свою компетенцію в корисних фінансових радах для вас.

Наша команда стежить за оновленнями фінансових продуктів, акціями та знижками від банків і МФО, щоб дати вам найвигідніше фінансову пропозицію на ринку.

Ми збираємо каталоги та реєстри фінансових організацій, БКІ, банків і навіть колекторів. Перевіряємо їх юридичну інформацію, публікуємо на широку аудиторію і збираємо відгуки про компанії. Це цінна інформація показує реальний стан підприємств і повідомляє про проблеми, запобігаючи їх виникненню у вас.

Також ми робимо різного роду фінансові сервіси, такі як кредитні калькулятори, а також збираємо суміжні фінансові продукти, наприклад розстрочки від магазинів, щоб дати вам зрозумілі інструменти і широке уявлення про фінансовий ринок України.


Кредит в Великому Бурлуке

Якщо ви живете в Великому Бурлуке і вам потрібні гроші, не обов'язково хвилювати своїх друзів і родичів просячи у них в борг і ставлячи себе в незручне становище. В Великому Бурлуке вже давно стали популярними інструменти кредитування фізичних осіб. Ви можете взяти кредит з поганою кредитною історією готівкою або кредит онлайн і швидко вирішити свої фінансові проблеми.

Де вигідно взяти кредит готівкою або онлайн в Великому Бурлуке

  1. У банку. Майже всі банки пропонують послугу кредитування. Банк видає своїм клієнтам кредитну карту, або гроші готівкою. Зазвичай процес взяття кредиту в банку довгий і тоскний. Вам доведеться заповнити довгу заявку на отримання кредиту, почекати більше доби поки банк розгляне заявку і в більшості своїй ви отримаєте відмову. Банки трепетно ​​підбирають майбутніх позичальників, близько 80% клієнтів не отримують кредит після оформлення заявки. Також щоб отримати кредит в банку, потрібно мати довідку про доходи і хорошу кредитну історію, що вельми сильно обмежує клієнтів у позику.

  2. У ломбарді. Ломбарди почали кредитувати. Ви можете прийти в ломбард і взяти гроші в борг під особисте майно, наприклад телефон, ноутбук або телевізор.

  3. У мікрофінансових організаціях. Хороший спосіб швидко реалізувати свої потреби. Якщо ви вже зараз хочете взяти кредит в Великому Бурлуке готівкою або онлайн, рекомендуємо розглянути даний фінансовий інструмент. Щоб взяти кредит в МФО, досить вибрати зі списку сподобалися вам організації, перейти на їх сайти і заповнити коротку форму. Оформлення кредиту відбувається в перебігу 10 хвилин і в основному без дзвінків. Щоб отримати кредит в МФО, досить мати паспорт та інн. Мікрофінансові організації лояльні до своїх клієнтів і надають позики без довідок про доходи і клієнтам з поганою кредитною історією.

  4. У приватної особи який займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Якщо ви хочете взяти в борг у приватної особи в Великому Бурлуке, необхідно уважно скласти договір кредитування. Для цього необхідно проконсультуватися з юристом. Не в якому разі не беріть кредит без юридичних домовленостей, так-як приватні особи можуть бути шахраями.

Взяти кредит в Великому Бурлуке

Cервіс topcredit.com.ua надає допомогу в отриманні кредиту. Ви можете взяти кредит з поганою кредитною історією в Великому Бурлуке і інших містах. Ми надаємо інформацію про кредитні організації, які дають кредит онлайн або готівкою без відмови.

Щоб взяти кредит готівкою або на картку в Великому Бурлуке , Необхідно вибрати зі списку фінансові організації, перейти на їх сайти і заповнити заявку на кредит. При цьому вам не треба надавати особливі документи, достатньо паспорта та ІПН.


Ви можете також взяти кредит в Великому Бурлуке без офіційного працевлаштування якщо вам терміново знадобилися гроші. Велика частина мікрофінансових організацій не звертають увагу на працевлаштування.

Якщо ви вирішили взяти кредит у приватної особи в Великому Бурлуке, ми рекомендуємо вам все ж придивитися до кредитів від МФО, так-як в більшості своїй компанії надають кредит без відсотків на термін до місяця і більше. Не важливо скільки грошей ви хочете взяти, 5 тисяч гривень або 10 тисяч. МФО розглядає заявки всіх клієнтів Великого Бурлуке.